Zavřít reklamu

Rádi soutěžíte a zároveň by se vám líbil nový kvalitní obal pro Galaxy S10? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro si pro vás na našem Instagramu soutěž o minimalistický kryt PanzerGlass ClearCase, jehož recenzi si můžete přečíst zde. Tento kryt váš telefon jednak skvěle ochrání, ale zároveň ničím nenaruší jeho krásný design, jelikož je tvořen jen průhledným TPU na bocích a tvrzeným sklem na zádech. A navíc má ochranu proti žloutnutí.

Pro zařazení stačí splnit následující:

  1. Dejte like této soutěžní fotce na Instagramu
  2. Sledujte profil @samsungmagazine.eu
  3. Do komentářů pod fotku na Instagramu odpovězte na níže uvedenou otázku.

Jakou tloušťku má tvrzené sklo na zadní části obalu? (Odpověď naleznete v recenzi zde)

Vítěze budeme v redakci losovat již zítra, v pátek 12. července v 10:00. Pokud se na vás usměje štěstí a zároveň splníte veškeré podmínky, budete si moci vybrat kryt přesně podle vašeho typu Galaxy S10.

View this post on Instagram

SOUTĚŽ! 🥳 Chraňte svůj Samsung stylově pomocí minimalistického obalu PanzerGlass ClearCase, které má v místě zad tvrzené sklo 😱 a nabízí ochranu proti žloutnutí. 😎 Pro zařazení stačí splnit následující: 👉 Dej like této fotce 👉 Sleduj profil @samsungmagazine.eu 👉 Do komentářů odpověz na níže uvedenou otázku. Jakou tloušťku má tvrzené sklo na zadní části obalu? (Odpověď naleznete v recenzi na našem webu) V pátek 12. července v 10:00 vylosujeme jednoho šťastlivce, který vyhraje obal PanzerGlass ClearCase (variantu pro konkrétní model Galaxy S10 si bude moct výherce zvolit).🎁 Splnění všech podmínek budeme kontrolovat.☝️

A post shared by Samsung Magazine (@samsungmagazine.eu) on

PanzerGlass ClearCase Galaxy S10 FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější