Zavřít reklamu

Od oficiálního představení Samsungu Galaxy Note 10 nás sice dělí ještě několik týdnů, díky nejrůznějším únikům a analýzám si ale můžeme udělat poměrně jasnou představu o tom, jak zařízení (respektive obě zařízení) bude vypadat a jaké funkce s největší pravděpodobností nabídne. Na internetu se nyní navíc objevily také oficiální rendery Galaxy Note 10 přímo od Samsungu spolu s dalšími materiály.

Na renderech se potvrdil trojitý fotoaparát, velmi tenké rámečky a malý kruhový výřez pro fotoaparát ve středu horní části displeje. Hrany přístroje jsou zaoblené, na renderech můžeme dále vidět zařízení v černé barvě i ve variantě s fialovými barevnými přechody v modré, fialové a šedé. Zadní část přístroje na fotografiích nevykazuje přítomnost snímače otisku prstů, což napovídá možnosti, že by senzor mohl být umístěn pod displejem zařízení.

Pokud se pečlivěji zadíváte na přístroj, vyvedený v barvách, můžete si všimnout drobných rozdílů, jako je o něco menší přední kruhový výřez fotoaparátu nebo třeba přítomnost ToF jednotky. Menší rozměry „průstřelu“ v horní části displeje naznačují, že druhý model bude o něco větší, může se ale také jednat zkrátka o chybu, vzniklou při tvorbě renderu. Na zveřejněných fotografiích si můžeme samozřejmě všimnout také S Pen, a to jak v klasické černé, tak i ve výrazně modré barvě.

Snímky renderů Samsungu Galaxy Note 10 (a nejspíš také Galaxy Note 10+) zveřejnil v příspěvku na svém twitterovém účtu Ishan Agarwal.

official-Galaxy-Note10-renders-2-fb

Dnes nejčtenější

.