Zavřít reklamu

O tom, jak bude Samsung Galaxy Note 10 vypadat, jaké bude mít funkce a kdy spatří světlo světa, se doposud pouze spekulovalo. Jedním z možných termínů byl 7. srpen, který nakonec tento týden potvrdila sama společnost Samsung ve své pozvánce na akci Unpacked. Ta se má konat v New Yorku 7. srpna ve večerních hodinách. Vzhled pozvánky hovoří více než jasně. Můžeme na něm vidět obrázek čočky fotoaparátu a spodní část stylusu S Pen.

Nejeden fotografický únik v minulosti ukázal, že přední fotoaparát Samsungu Galaxy Note 10 bude umístěn ve středu displeje zařízení a nikoliv na jeho pravé straně, jako je tomu u Samsungu Galaxy S10. Nebude dlouho trvat, a konečně se dozvíme, zda bude Galaxy Note 10 opravdu vydán ve dvou velikostních variantách. Ty by měly mít úhlopříčku displeje 6,3 a 6,75 palce, disponovat špičkovým hardwarovým vybavením a prodávat by se měla i 5G varianta obou verzí. Spekuluje se také o tom, že zadní fotoaparát bude na zařízení umístěn vertikálně. Mělo by jít zároveň o první systém s třístupňovou variabilní clonou.

Galaxy Note 10 ale pravděpodobně přijde také s některými změnami, které se nemusí všem uživatelům zamlouvat. Patří mezi ně například absence klasického 3,5mm sluchátkového jacku, hovoří se ale například také o tom, že by menší model měl postrádat slot pro microSD kartu. Oba modely nabídnou S Pen a měly by disponovat technologií Sound on Display a možností rychlého 25W nabíjení. Pro mnohé je palčivou otázkou také cena netrpělivě očekávaných modelů. Tyto a další otázky budou zodpovězeny v rámci akce Unpacked, kterou bude možné sledovat živě na webu YouTube.

Samsung Unpacked 2019 pozvanka S Pen fotoaparat Galaxy Note 10

Dnes nejčtenější

.