Zavřít reklamu

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že Samsung začal ve Vietnamu a Jížní Korei prodávat svůj smartphone Galaxy S10+ v barevném odstínu Prism Silver. Zpočátku to vypadalo, že se bude jednat pouze o limitovanou edici, určenou pro úzký výběr trhů. Netrvalo ale dlouho a barva Prism Silver doputovala do Spojených Arabských Emirátů i do Evropy, a to u modelu Galaxy S10e. V době vydání tohoto článku zatím na českých stránkách Samsungu nebyl Galaxy S10e v barvě Prism Silver k dispozici, není ale vyloučené, že se jej dočkáme i my.

Servery, zaměřené na mobilní technologie, označují odstín Prism Silver za barvu s nejvýraznějším přechodovým efektem, která kdy z dílny Samsungu vzešla. V závislosti  na tom, v jakých úhlech budete telefon naklánět, dokáže Prism Silver generovat různorodé a působivé barevné efekty od zelené přes žlutou až po růžové odlesky, a zajímavým způsobem odrážet světlo.

Zatím není jasné, jakým tempem a do kterých regionů bude Samsung své smartphony řady Galaxy S10 v barvě Prism Silver distribuovat, konečně je ale jisté, že se nejedná o barevnou variantu, určenou pro omezený výběr specifických regionů. Kromě zmíněných Spojených Arabských Emirátů si mohou Samsung Galaxy S10e zakoupit zákazníci v některých zemích severozápadní a jihovýchodní Evropy či západní Asie.

U nás je Samsung Galaxy S10e zatím dostupný v barvách Prism White, Prism Black, Prism Green a Canary Yellow.

Samsung Galaxy S10+ Prism Silver fb

Související články

Dnes nejčtenější

.