Zavřít reklamu

Červnová aktualizace pro smartphony značky Samsung Galaxy A50 je na světě již několik dní. Softwarový update sliboval přinést obvyklé vylepšení stability systému spolu s řadou oprav bezpečnostních chyb různého stupně závažnosti. Aktualizace ale také uživatelům přinesla překvapení v podobě hrstky zbrusu nových funkcí, které původně nebyly nikde oficiálně zmíněny.

Firmwarová aktualizace s označením A505FDDU2ASF2 podle všeho přináší kromě výše zmíněných vylepšení a oprav také Noční režim pro fotoaparát a Slo-mo režim pro potřeby natáčení videí. Kromě toho získaly smartphony řady Galaxy A50 také novou schopnost rychlého a snadného skenování QR kódů bez nutnosti použití Bixby Vision. Této funkce se v poslední době dočkaly například také modely Galaxy S9, Galaxy Note 9 a Galaxy S10.

Řada majitelů smartphonů Samsung Galaxy A50 v Indii hlásila, že se jim zmíněné nové funkce pro fotoaparát zpřístupnily teprve po resetování nastavení fotoaparátu. Podobně tomu v minulosti bylo například u modelů Galaxy A30 a Galaxy A40, u kterých byl Slo-Mo režim u fotoaparátu, který přinesla softwarová aktualizace, použitelný teprve po resetu nastavení kamery. Nastavení můžete resetovat po otevření aplikace pro fotoaparát, klepnutí na ikonku nastavení a zvolení možnosti resetování nastavení ve spodní části příslušného menu. Kromě zmíněných drobných vylepšení a oprav bezpečnostních chyb se majitelé Samsungu Galaxy A50 mohou po aktualizaci těšit také například na opravy četných zranitelností, a to jak v prostředí operačního systému Android, tak i v rámci vlastního softwaru společnosti Samsung.

Bližší podrobnosti, týkající se červnové softwarové aktualizace pro smartphony Samsung Galaxy A50, se můžete dočíst zde. Aktualizace je dostupná obvyklými cestami.

Sasmung-Galaxy-A50-FB

Dnes nejčtenější

.