Zavřít reklamu

Červnová aktualizace přináší nové funkce pro fotoaparát Samsungu Galaxy A50

| | Zdroj
Kategorie:Smartphony
Diskuze

Červnová aktualizace pro smartphony značky Samsung Galaxy A50 je na světě již několik dní. Softwarový update sliboval přinést obvyklé vylepšení stability systému spolu s řadou oprav bezpečnostních chyb různého stupně závažnosti. Aktualizace ale také uživatelům přinesla překvapení v podobě hrstky zbrusu nových funkcí, které původně nebyly nikde oficiálně zmíněny.

Firmwarová aktualizace s označením A505FDDU2ASF2 podle všeho přináší kromě výše zmíněných vylepšení a oprav také Noční režim pro fotoaparát a Slo-mo režim pro potřeby natáčení videí. Kromě toho získaly smartphony řady Galaxy A50 také novou schopnost rychlého a snadného skenování QR kódů bez nutnosti použití Bixby Vision. Této funkce se v poslední době dočkaly například také modely Galaxy S9, Galaxy Note 9 a Galaxy S10.

Řada majitelů smartphonů Samsung Galaxy A50 v Indii hlásila, že se jim zmíněné nové funkce pro fotoaparát zpřístupnily teprve po resetování nastavení fotoaparátu. Podobně tomu v minulosti bylo například u modelů Galaxy A30 a Galaxy A40, u kterých byl Slo-Mo režim u fotoaparátu, který přinesla softwarová aktualizace, použitelný teprve po resetu nastavení kamery. Nastavení můžete resetovat po otevření aplikace pro fotoaparát, klepnutí na ikonku nastavení a zvolení možnosti resetování nastavení ve spodní části příslušného menu. Kromě zmíněných drobných vylepšení a oprav bezpečnostních chyb se majitelé Samsungu Galaxy A50 mohou po aktualizaci těšit také například na opravy četných zranitelností, a to jak v prostředí operačního systému Android, tak i v rámci vlastního softwaru společnosti Samsung.

Bližší podrobnosti, týkající se červnové softwarové aktualizace pro smartphony Samsung Galaxy A50, se můžete dočíst zde. Aktualizace je dostupná obvyklými cestami.

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět