Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Žijeme v době chytrých domácností, kde již téměř všechno kolem nás může mít v názvu slovíčko „smart“. Ačkoliv se nejčastěji jedná o světla nebo reproduktory, kávovary rozhodně nejsou výjimkou. K vybraným modelům si totiž můžeme pořídit takzvaný JURA Smart Connector, který do kávovaru připojíme a následně jej můžeme připojit přímo s našim telefonem.

Jak JURA Smart Connector funguje?

Jednoduše stačí maličký konektor zapojit do vašeho kávovaru JURA a z hardwarového hlediska máme hotovo. Díky tomu jsme nyní schopni se na náš kávovar připojit pomocí aplikace JURA Connect App, skrze kterou získáme řadu nových funkcí. Pomocí aplikace totiž posléze můžeme kávovar propojit s naším telefonem a následně díky programu JURA Coffee App jej ovládat a například si nechat uvařit kávu dle vlastní libosti přímo z postele, ale taktéž můžeme kontrolovat ty nejrůznější statistiky, upravovat nastavení a příslušenství, mít perfektní přehled o údržbě a stavu čištění a spoustu dalšího. Vše funguje skrze rozhraní Bluetooth, tudíž pro ovládání kávovaru budete muset být v dosahu.

Co však považuji za absolutní skvost aplikace, je schopnost si připravit váš vytoužený nápoj do posledního detailu. Pomocí aplikace totiž můžeme nastavit množství a teplotu vodu, sílu kávy, a nebo například množství mléka. Díky výše zmiňovaným statistikám můžeme navíc získat perfektní přehled o využitelnosti našeho kávovaru, což rozhodně ušetří například majitelé firem, v kterých se zaměstnanci oddávají popíjení kávy. Tato data totiž mohou pomoci v údržbě samotného kávovaru, jelikož se již nikdy nestane, že by se nezapomnělo na určité čištění. Aplikace je navíc natolik jednoduchá, že z několika stran můžete slyšet, že nastavování na ní je daleko jednodušší, než je vůbec na samotném kávovaru.

Kompatibilita

Samotná aplikace je kompatibilní s kávovary ENA 8, D6, S8 Silver, S8 Chrome, E6, E60, E8, E80, WE6, WE8, J6, Y6 a z profesionálních se jedná o modely X6, X8, GIGA X3/X3c Professional a GIGA X8/X8c Professional. Co se týče samotného JURA Smart Connectoru, tak pro ten budete muset disponovat kávovary jako GIGA 5 (od softwaru verze 2.21), Z6, E8, E80, E800, E6, E60 a E600 a z profesionálních modelů jde o GIGA X9/X9c Professional, GIGA X8/X8c Professional, GIGA X7/X7c Professional, GIGA X3/X3c Professional a GIGA W3 Professional.

jura

Související články

Dnes nejčtenější

.