Zavřít reklamu

Červen se pomalu, ale jistě chýlí ke konci, a čím dál více chytrých zařízení značky Samsung dostává nejnovější softwarovou aktualizaci. Jedná se o poslední bezpečnostní aktualizaci tohoto roku a tento týden přišla řada na smartphony řady Galaxy S8.

Nejnovější verze firmwaru pro smartphony Samsung Galaxy S8 nese označení G950FXXS5DSF1 a kromě Řecka, Německa, Itálie, Španělska, Lucemburska a Bulharska byla vydána také v České republice, Švýcarsku a některých severských zemích. V tuto chvíli by měly být vydány červnové softwarové aktualizace pro většinu prémiových zařízení i zařízení střední třídy značky Samsung. Smartphony řady Galaxy S10 se své červnové aktualizace dočkaly v průběhu uplynulého týdne.

Jak jsme uvedli v několika předchozích článcích, současná softwarová aktualizace by měla přinést opravu celkem osmi kritických chyb v operačním systému Android a více než dvanácti vysoce rizikových bezpečnostních chyb. Stejně tak přináší nápravu jedenácti zranitelností, objevených ve vlastním softwaru zařízení značky Samsung.

Nedlouho po vydání zmíněné softwarové aktualizace pro smartphony Samsung Galaxy S8 by se jí měli dočkat také majitelé smartphonů řady Galaxy S8+.

Už jste si nainstalovali nejnovější aktualizaci?

galaxy s8 01

Související články

Dnes nejčtenější

.