Zavřít reklamu

Úniků, týkajících se očekávaného Samsungu Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 Pro, v poslední době čím dál více přibývá. Od počátku bylo všem jasné, že mezi oběma modely bude poměrně dost rozdílů – včetně rozdílu ve velikosti, respektive rozměrech displeje. Díky nejnovějšímu úniku si můžeme opět udělat o něco bližší představu o tom, jak se od sebe oba modely příští vlajkové lodě od Samsungu budou lišit.

Vizuálně si Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Pro budou poměrně podobné. Uvnitř ale budou skrývat rozdílné vybavení i některé funkce. U obou modelů lze také očekávat ještě samostatnou 5G variantu, která bude prozatím k dostání pouze na vybraných trzích, kde již byly spuštěny 5G sítě. Alespoň přibližný obrázek o velikostním rozdílu mezi displeji obou modelů si můžeme udělat díky nejnovějšímu úniku ochranné fólie. Displej menšího modelu (Galaxy Note 10) bude mít s největší pravděpodobností úhlopříčku 6,3 palce, zatímco jeho rozměrnější sourozenec bude vybaven displejem s úhlopříčkou 6,75 palce.

Pokud se na fólie zadíváme pozorněji, můžeme si všimnout, že v nich chybí výřezy pro přední fotoaparáty obou smartphonů. Příčinou je s největší pravděpodobností fakt, že prozatím nejsou k dispozici přesné údaje o rozměrech přední kamery. U Galaxy Note 10 můžeme nicméně nejspíš počítat s přední kamerou, umístěnou do středu horní části displeje, zatímco duální přední fotoaparát většího Galaxy Note 10 bude umístěný v pravém rohu displeje telefonu.

Další z nedávných úniků pro změnu napovídá, že co se týče zakřivení okrajů displeje, bude se Galaxy Note 10 podobat modelu Galaxy S10. Společnost Samsung prozatím žádné oficiální detaily, týkající se připravovaných modelů, neprozradila.

Galaxy Note 10 Leak 2
Zdroj

Dnes nejčtenější

.