Zavřít reklamu

Samsung oživuje svou řadu odolných telefonů a představuje nový přírůstek v podobě modelu Galaxy XCover 4s, který je vybaven novým výkonným fotoaparátem a modernizovaným procesorem pro lepší výkon při zachování renomované odolnosti. Našince potěší, že nový XCover 4s bude dostání také v České republice.

Spolu s XCover 4s se na scénu vrací vyhrazené hardwarové tlačítko XCover, které zákazníkům umožňuje plně si přizpůsobit nejčastěji používané aplikace. LED svítilnu nebo fotoaparát tak lze spustit jediným stiskem tlačítka. Telefon je postaven na základech řady Galaxy a dodává se předinstalovaný s nejnovějším operačním systémem Android Pie.

Nová verze disponuje osmijádrovým procesorem s taktem 1,6 GHz, RAM s kapacitou 3 GB a rozšířitelným úložištěm o velikosti 32 GB, což je oproti předchůdci dvojnásobek. Soustava fotoaparátů byla vylepšena výkonným zadním snímačem s rozlišením 16 Mpx, který podporuje funkci Quick Launch, jež vám poklepáním na tlačítko Domů umožní začít okamžitě fotografovat.

Co se odolností týká, XCover 4s získal certifikaci IP68 a prošel zátěžovými testy dle norem armády USA, což svědčí o tom, že byl zkonstruován tak, aby obstál v jakkoli extrémním prostředí, kterému ho vystavíte.

Na českém trhu bude novinka k dostání od druhé poloviny června. Cena se zastavila na 6 499 Kč. 

Parametry:

Displej 5,0” HD TFT

* Rozměr obrazovky je stanoven na základě úhlopříčky ideálního obdélníku bez přihlédnutí k zaoblení rohů

Fotoaparát Přední / zadní: (hlavní) 16 Mpx f/1,7

(přední) 5 Mpx f/2,2

Tělo 145,9 x 73,1 x 9,7 mm
Aplikační procesor Lassen-O (osmijádrový, 2 x 1,6 GHz + 6 x 1,6 GHz)
Paměť 3 GB RAM

32 GB vnitřní úložiště

Micro SD Podporováno až 512 GB
Baterie 2 800 mAh vyjímatelná
* Typická hodnota potvrzená testy v podmínkách nezávislé laboratoře. Jmenovitá (minimální) kapacita je nižší. Další informace získáte na adrese www.samsung.com.
Operační systém Android 9.0 (Pie)

Dnes nejčtenější

Další články