Zavřít reklamu

Stejně jako každý rok přichází společnost Samsung i letos se zbrusu novými barevnými variantami pro nejnovější modely svých smartphonů řady Galaxy S. Ze všeho nejdříve se jednalo o barevný odstín Cardinal Red u Samsungu Galaxy S10 a S10+ s tím, že o něco později bude následovat také Samsung Galaxy S10e. Vybrané modely smartphonů řady Galaxy S v barvě Cardinal Red se již začínají prodávat na několika trzích a tento minulý týden se objevila i barva Prism Silver. Samsung Galaxy S10+ v tomto odstínu se začal prodávat v Hong Kongu a posléze také ve Vietnamu.

Kromě nové barevné varianty jako takové vydal Samsung v tomto odstínu také speciální limitovanou Park Hang Seo edici. Park Hang Seo je bývalý fotbalový hráč a současný hlavní trenér vietnamské národního fotbalového týmu. Jedná se v podstatě o větší balení Samsungu Galaxy S10+ v barvě Prism Silver, obsahující například zadní kryt s NFC čipem nebo bezdrátovou powerbanku. Zařízení samotné se kromě nové barvy nedočkalo žádného hardwaru navíc ani softwarových optimalizací.

Samsung Galaxy S10 a S10+ v barvě Cardinal Red se začal minulý týden prodávat také v Evropě – k dostání je například ve Švýcarsku. V souvislosti s odstínem Prism Silver se původně spekulovalo o tom, že bude k dostání pouze v Hong Kongu. Spuštění prodeje ve Vietnamu nicméně napovídá, že by mohl být časem k dostání také v jiných zemích světa.

Samsung Galaxy S10+ Prism Silver fb

Související články

Dnes nejčtenější

.