Zavřít reklamu

Tisková zpráva: My Passport Go je odolný SSD disk ideální pro cestování. SSD disk s gumovým ochranným rámem a zabudovaným kabelem – nic obyčejného. Disk My Passport Go můžete s klidným svědomím vzít všude s sebou. Přenosný disk My Passport Go je vybavený gumovým rámem pohlcujícím nárazy a nemá žádné pohyblivé součástky, takže je odolný proti pádu až ze dvou metrů a pomáhá vaše data chránit před nárazy a otřesy.

Kompaktní a integrovaný

Disk My Passport Go se vejde do kapsy a má zabudovaný kabel, takže jej můžete pohodlně přenášet a mít svá data všude s sebou.

Výkon disků SSD

Disk My Passport Go nabízí výkonnost SSD disků a je více než 2krát rychlejší než běžné přenosné pevné disky.

Bezstarostná přenosnost

Disk My Passport Go pochází z dílny Western Digital, předního výrobce úložných řešení, a nabízí dokonalou spolehlivost, které můžete důvěřovat.

Plná kompatbilita

Ať už používáte počítač PC, nebo Mac, disk My Passport Go funguje hladce ihned po rozbalení. Jeho součástí je také software pro automatické zálohování v systému Windows. Po přeformátování je kompatibilní i se softwarem Time Machine k zálohování v počítačích Mac. Dochází vaší konzoli úložný prostor? Rozšiřte jej a užívejte si rychlé načítání. Kompatibilní s konzolemi Playstation 4 a Xbox One, One S a One X.

Technické specifikace

Kompatibilní se systémem Windows® 10, 8.1 nebo 7, Mac OS Mojave, High Sierra, Sierra nebo Sierra. Použití v jiných operačních systémech může vyžadovat přeformátování. V kapacitách 500 GB a 1 TB.

MP_GO_yellow_CableOut

Související články

Dnes nejčtenější

.