Zavřít reklamu

Majitelé smartphonů značky Samsung Galaxy S8+ byli jedněmi z prvních, kteří se počátkem tohoto měsíce dočkali bezpečnostní aktualizace softwaru. Nyní společnost Samsung přišla s dalším novým updatem softwaru, určeným pro smartphony Galaxy S8+. Převratné nové funkce sice tato aktualizace nepřináší, uživatelé se ale mohou těšit například na vylepšení funkčnosti fotoaparátu.

První zemí, kde se softwarové aktualizace v podobě bezpečnostní záplaty pro Samsung Galaxy S8+ dočkali, bylo Německo. Také s distribucí dnešní  nové aktualizace startuje Samsung v Německu. Softwarový balíček je tentokrát o něco objemnější než zmíněný bezpečnostní update z počátku května. Současná aktualizace tedy pochopitelně bezpečnostní záležitosti neřeší – dalšího plnohodnotného updatu v tomto směru by se uživatelé měli dočkat až v průběhu příštího měsíce.

Dokumentace k aktuálnímu updatu, který nese kódové označení G955FXXU4DSE4, zmiňují vylepšení stability fotoaparátu smartphonu a okrajové vylepšení předchozí bezpečnostní aktualizace. Zatímco velikost dřívější květnové aktualizace činila něco málo přes 400MB, dnešní softwarový  balíček má objem více než 600MB. Vypadá to tedy, že změny, za které je aktualizace odpovědná, sice probíhají nepozorovaně na pozadí, ale nejsou zcela bezvýznamné.

Zmíněná verze firmwaru pro Samsung Galaxy S8+ je zatím prokazatelně ke stažení over-the-air v Německu. Pokud se jí nemůžete dočkat, můžete si ji stáhnout zde. Bezpečnostní aktualizace pro smartphony Samsung Galaxy S8 by na sebe neměla nechat dlouho čekat.

Galaxy S8 Galaxy S8 Plus FB 4

Související články

Dnes nejčtenější

.