Zavřít reklamu

Společnost Samsung podle dostupných zpráv pracuje na nástupci svých chytrých hodinek Galaxy Watch. Po jejich vydání spatřily světlo světa ještě Galaxy Watch Active, zaměřené více na fitness. Samsung Galaxy Watch, které jsou v současné době k mání, mají průměr displeje 1,1 palce a postrádají rotační kolečko po obvodu ciferníku. V následujících několika měsících bychom se ale mohli dočkat vylepšené verze Galaxy Watch.

Nástupce Galaxy Watch ponese modelová čísla SM-R820 a SM-R830 (Wi-Fi/Bluetooth varianty) a SM-R825 a SM-R835 (LTE varianty). U obou verzí tedy půjde hned o dva různé modely, není ale zatím jasné, čím vším se od sebe budou lišit, ani zda Samsung zůstane při velikostních variantách 42mm a 46mm. Zákazníci v zámoří se možná dočkají i 5G varianty druhé generace Galaxy Watch s modelovým číselným označením SM-R827 a SM-R837.

Na přesné datum vydání nových Galaxy Watch si ještě budeme muset nějakou dobu počkat. V současné chvíli neprobíhá podle dostupných informací ani vývoj příslušného firmwaru, hodinky by ale měly být oficiálně představeny ve stejné době, jako chystaný Galaxy Note 10. S největší  pravděpodobností budou nové Galaxy Watch k dostání v černé, stříbrné a zlaté barvě, interní úložiště by mělo mít kapacitu 4GB.

Jasno zatím není ani v názvu, jako velmi pravděpodobná varianta se nicméně jeví Samsung Galaxy Watch 2. Bližší informace ohledně vzhledu a funkcí na sebe také ještě nechají nějakou dobu čekat. Jak byste si nové Galaxy Watch představovali vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Samsung Galaxy Watch_Midnight Black (1)
Midnight Black Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější