Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jaro je konečně tady a s ním také doba nejrůznějších výletů. Podnikat je můžete nejenom pěšky, ale i na koloběžce. Elektrická koloběžka Xiaomi Mijia je pro tento účel jako stvořená a vy ji díky dnešní speciální akci můžete získat za zvýhodněnou cenu.

Elektrická koloběžka Xiaomi Mijia je vyrobena z vysoce odolné slitiny hliníku, díky které má maximální nosnost 100kg. Je vybavena pokročilým duálním brzdným systémem E – ABS, disponuje ochranou baterie a super jasným zadním i předním světlem pro vaši maximální bezpečnost na cestách v kteroukoliv denní dobu a v jakémkoliv počasí. Díky skládací konstrukci a nízké váze lze koloběžku snadno a pohodlně přepravovat.

O přísun energie se stará výkonná lithiová baterie, koloběžka je dále vybavena 300W motorem. Dosahuje rychlosti až 25 km/h na vzdálenost až 45 km. Díky aplikaci, kterou si můžete nainstalovat do svého smartphonu, máte možnost sledovat svou aktuální rychlost, zbývající energii, aktualizovat firmware nebo sledovat statistiky.

screenshot 2019-05-24 v 19.52.31

Dnes nejčtenější

.