Zavřít reklamu

Jestliže jste fanoušci moderních technologií, obzvláště těch mobilních, a hledáte nové uplatnění, pak jste na správném místě. Mobil Pohotovost brzy otevře svou další pobočku v pražském Centru Černý Most a do zbrusu nové prodejny hledá asistenty/ky maloobchodního prodeje. Novým zaměstnancům nabízí adekvátní mzdu a řadu zaměstnaneckých bonusů.

Jakožto asistenta/ku prodeje vás čeká pestrá pracovní náplň od výkupu či prodeje mobilních telefonů, příslušenství atd., až po konzultace a poradenství zákazníkům. Jistý benefit představuje také fakt, že byste se stali členem malého týmu kolegů, a to ve zcela nové prodejně v jednom z nejmodernějších obchodních center v Česku. Lákadlem pak pro některé může být i možnost vyzkoušet si nejnovější smartphony a další mobilní technologie mezi prvními.

Mobil Pohotovost svým zaměstnancům nabízí také celou řadu bonusů. Při nástupu získáte například mobilní tarif zdarma a můžete využít i speciální slevy na produkty (telefony, příslušenství atd.). V průběhu se můžete zapojit do pravidelných zaměstnaneckých soutěží a teambuildingů. Kromě nejrůznějších finančních bonusů a stravenek pak na vás čeká mzda až 40 000 Kč měsíčně.

Více informací a možnost podat si žádost o zaměstnaní naleznete na stránkách Mobil Pohotovost.

Mobil Pohotovost
Mobil Pohotovost

Dnes nejčtenější

.