Zavřít reklamu

Společnost Samsung představila zhruba před dvěma týdny svůj 64MP senzor ISOCELL Bright GW1. Jedná se o senzor s vůbec nejvyšším rozlišením, určený pro masově vyráběné fotoaparáty do mobilních telefonů pro druhou polovinu roku 2019. Tímto senzorem by měly být vybaveny příští generace smartphonů z produkce Samsungu.

Spekulovalo se o tom, že fotoaparátem s tímto senzorem by mohl být vybaven již Samsung Galaxy Note 10, firma jím ale s největší pravděpodobností vybaví úplně jiné zařízení. Podle nejnovějších zpráv z Jižní Korei bude prvním smartphonem od Samsungu, který se bude moci pochlubit 64MP senzorem, model Galaxy A70. Právě jeho příchodu bychom se měli dočkat v druhé polovině letošního roku.

Zpráva, která se odvolává na informované zdroje, připouští, že není jasné, jestli nejdříve přijde Galaxy Note 10, nebo Galaxy A70. Galaxy A70 bude podle všeho velmi dobře vybaveným přístrojem. Bude se jednat o vůbec první smartphone řady Galaxy A, který bude disponovat super rychlým 25W nabíjením, což je funkce, která si svou premiéru odehrála u modelu Galaxy S10 5G.

screenshot 2019-05-23 v 17.58.36
Zdroj

Zavádění nových technologií není u smartphonů řady Galaxy A ničím neobvyklým. Infinity-O displej se například poprvé objevil u modelu Galaxy A8, první fotoaparát se čtyřmi objektivy zase debutoval u modelu Galaxy A9 z roku 2018. Samsung se nebojí opatřovat své modely řady A různorodými funkcemi i cenovkami. Galaxy A80 se například chlubí otočným 48MP fotoaparátem, proto by přítomnost 64MP senzoru u „áčkového“ Galaxy vlastně nemuselo být žádným velkým překvapením.

Galaxy A70 Phone Arena
Zdroj: PhoneArena

Související články

Dnes nejčtenější

.