Zavřít reklamu

Spuštění datových sítí páté generace je na spadnutí, a spolu s ním se očekává také příchod kompatibilních zařízení. V poslední době je ve všech pádech skloňován smartphone Samsung Galaxy S10 5G. Nedávno jsme vás informovali o jeho brzkém příchodu na trh ve Spojených státech, nyní lze přístroj předobjednat i v šesti městech ve Spojeném království – v Londýně, Cardiffu, Edinburghu, Belfastu, Birminghamu a Manchesteru. Právě v těchto městech by koncem května mělo dojít ke spuštění 5G sítí.

5G sítě zde budou k dispozici pouze pro zákazníky operátorů EE a Vodafone. S využíváním všech předností 5G sítí je pochopitelně spojená i vyšší cena tarifů – ty ve Velké Británii začínají zhruba na 54 librách měsíčně za datový balíček o objemu 10GB. Předobjednávky Samsungu Galaxy S10 5G  byly ve Spojeném království spuštěny 22. května.

Smartphone se pyšní bezrámečkovým HD+ Infinity-O displejem o úhlopříčce 6,7 palce a je označován ze jeden z nejlepších dostupných telefonů. Displej telefonu je vybaven super rychlou čtečkou otisků prstů Ultrasonic, přístroj disponuje šesticí skutečně výkonných fotoaparátů – třemi předními a třemi zadními.

5G sítě slibují vysokou rychlost nahrávání i stahování. V průběhu testování se například podařilo stáhnout film v HD kvalitě o objemu 1GB za necelé tři sekundy, nahrávání fotografií na sociální sítě probíhá prakticky okamžitě. Spojení výkonu 5G sítí a 8GB RAM, kterou disponuje Samsung  Galaxy S10 5G zaručuje skvělý zážitek i fanouškům online her.

Galaxy S10 5G fb

Související články

Dnes nejčtenější

.