Zavřít reklamu

Ještě před tím, než Samsung představil svůj smartphone Galaxy S10, se spekulovalo o tom, že jednou z barevných variant zařízení by mohl být také odstín Cinnabar Red. Tyto spekulace nicméně vzešly na základě renderu, který se nakonec ukázal jako falešný. Vypadá to ale, že Samsung má svůj Galaxy S10 v červeném odstínu pro letošní rok přece jenom v rukávu.

Dnes se na internetu objevily nové rendery, naznačující, že Samsung by brzy mohl nabídnout své modely Galaxy S10 a Galaxy S10+ v odstínu Cardinal Red. Rendery pochází od zdroje, který se již v minulosti několikrát osvědčil jako spolehlivý – pravděpodobnost, že se skutečně tento model objeví v nové červené barvě, je tedy relativně velká.

Společnost Samsung často u svých vlajkových lodí mezi smartphony představuje nové barevné varianty i několik měsíců poté, co nový model uvede na trh. Jak u Samsungu Galaxy S8, tak i u Samsungu Galaxy S9 přišel právě s červenou variantou nějakou chvíli po oficiálním vydání obou modelů. V tuto chvíli pochopitelně nelze ani přibližně odhadnout, kdy zhruba by Samsung Galaxy S10 v odstínu Cardinal Red přijít na pulty kamenných i online prodejen.

Samsung má navíc ve zvyku někdy určité barevné varianty svých smartphonů uvolnit jen pár vybraných trhů – je tedy možné, že pokud bude Samsung Galaxy S10 v barvě Cardinal Red skutečně vydán, nemusí se v některých zemích vůbec prodávat. V nejbližších dnech se snad ohledně Galaxy S10 v červeném kabátě dočkáme bližších informací.

screenshot 2019-05-21 v 20.04.12

Dnes nejčtenější

.