Zavřít reklamu

Podoba očekávaného Samsungu Galaxy Note 10 se – alespoň co se renderů, spekulací a odhadů týče – začíná pomalu, ale jistě rýsovat. Vypadá to, že jeho vzhled bude skutečně netradiční, a dokonce by se Note 10 mohl dočkat také vertikálně uspořádaného fotoaparátu. Napovídá tomu nejenom nedávný tweet leakstera s přezdívkou Ice Universe, ale například také rendery, které se objevily na serveru Phone Arena.

Ice Universe o víkendu zveřejnil na síti Twitter příspěvek o tom, že před i zadní fotoaparáty Samsungu Galaxy Note 10 budou umístěné vertikálně – podobně, jako je to třeba u novějších modelů iPhonů. Přední kamera by měla být umístěna ve střední části displeje a její rozměry by měly být menší, pokročilejší model Galaxy Note 10 Pro by se měl dočkat hned dvou předních kamer.

Sestava objektivů zadního fotoaparátu by se měla přesunout do levého horního rohu smartphonu, hardware fotoaparátu by se neměl lišit od Samsungu Galaxy S10 – měl by tedy disponovat hlavním 12MP snímačem, širokoúhlým a zoomovacím objektivem. U modelu Galaxy Note 10 Pro se spekuluje také o Time of Flight snímači. Na významnější upgrade fotoaparátu si nejspíš budeme muset počkat, až Samsung vydá svůj Galaxy S11. V poslední době se totiž u firmy stalo zvykem přinášet výrazná vylepšení fotoaparátu u nových generací smartphonů řady Galaxy S.

Rendery a koncepty Samsungu Galaxy Note 10 si můžete prohlédnout ve fotogalerii článku.

Samsung-Galaxy-Note-10-may-go-back-to-a-more-curved-display-and-have-a-centered-selfie-camera-1

Související články

Dnes nejčtenější

.