Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Láká vás 3D tisk, ale nejste si jisti, zda se vám do začátku vyplatí investovat do nějaké high-endové 3D tiskárny? Skvělou volbou pro vás může být některá z dvojice tiskáren, kterou vám v dnešním článku představujeme. Obě tiskárny můžete získat za zvýhodněnou cenu.

3D tiskárna Anycubic

Anycubic I3 MEGA je 3D tiskárna, která je vybavena vlastní rozvinutou základní deskou Trigorilla s možností podpory více ovladačů a možností rozšíření pro vstupní porty. Anycubic I3 MEGA nabízí rychlost tisku 20 – 100 mm/s s přesností 0,05 – 0,3 mm a velikostí tisku 210 x 210 x 205 mm. Díky chytré paměti je tiskárna po vypnutí a opětovném zapnutí schopná hladce pokračovat v tisku tam, kde naposledy přestala. Anycubic I3 MEGA se může pyšnit spolehlivostí, dobrým výkonem, přesností a snadností ovládání.

3D tiskárna Anet A8

Anet A8 je nízkonákladová DIY 3D tiskárna, kterou si můžete pořídit i k sobě domů. Tiskárna disponuje LCD displejem, pěticí tlačítek pro snadné ovládání, nabízí podporu paměťových SD karet a offline tisku a další skvělé funkce. Anet A8 má pokročilý vysokorychlostní motor a dokáže skvěle pracovat s řadou 3D vláken, jako jsou ABS, PLA, HIP, PP či Nylon. Výrazu „DIY“ se rozhodně nemusíte bát – tiskárna vám sice přijde v podobě sestavitelného kitu, její zkonstruování ale hravě zvládne drtivá většina uživatelů. Uživatelské rozhraní 3D tiskrány Anet A8 je v angličtině. 3D tiskárnu Anet A8 lze využít k domácímu tisku 3D hraček, výukových materiálů nebo zařízení – vše záleží jen na vás a na vaší kreativitě.

Anet-A8-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.