Zavřít reklamu

Dlouho a netrpělivě očekávaný chytrý reproduktor Samsung Galaxy Home by se konečně mohl v dohledné době dostat na pulty obchodů. Podle mluvčího společnosti Samsung, který poskytl své vyjádření webu Android Authority, plánuje firma vydání reproduktoru ještě v průběhu první poloviny letošního roku.

Znamená to, že do prodeje by se Galaxy Home mohl dostat nejpozději do konce června. Původně se spekulovalo o dubnovém spuštění prodeje, k tomu ale bohužel nedošlo. Samsung svůj chytrý reproduktor s virtuálním asistentem Bixby představil více než před devíti měsíci v rámci svého uvedení smartphonu Samsung Galaxy Note 9. Od té doby je ale v tomto směru ticho po pěšině, s výjimkou dalšího krátkého představení při vývojářské konferenci Samsungu a hrstky hands-on recenzí na internetu.

Chytrý reproduktor od Samsungu to na trhu, kterému již nějakou dobu dominují zařízení od Googlu či Amazonu, nebude zpočátku mít vůbec lehké. Body navíc by mu ale mohla zajistit poměrně vysoká kvalita zvuku, kterou Samsung vyzdvihl při představování Galaxy Home. Může se tedy stát, že namísto standardních reproduktorů bude Galaxy Home soupeřit s high-endovými od značek, jako je třeba Sonos.

Zatímco konečně známe alespoň přibližné datum spuštění prodeje, detaily ohledně ceny zatím zůstávají pod pokličkou.

samsung-galaxy-home-FB

Dnes nejčtenější

.