Zavřít reklamu

Společnost Samsung je nucena odložit finální vydání svého smartphonu Galaxy Fold. Nejedná o žádnou překvapivou novinku – na vině jsou vady v konstrukci, které mohou být příčinou problémů s displejem přístroje. Původním datem vydání skládacího smartphonu z dílny Samsungu měl být 26. duben, firma ale premiéru odložila na neurčito a přesné datum zatím nepotvrdila.

Zákazníci, kteří si Galaxy Fold předobjednali, obdrželi od Samsungu informativní e-mail. V něm stojí, že společnost zatím bohužel nemůže specifikovat datum vydání. Všem, kteří si skládací smartphone předobjednali, bude vrácena zaplacená částka v plné výši. Samsung podle svých vlastních slov v současné době pracuje na procesu, jehož výsledkem bude vylepšení Galaxy Fold do takové míry, aby splňoval vysoký standard, který od něj zákazníci očekávají.

V následujících několika týdnech bychom se mohli již dočkat detailnějších informací ohledně dodávek. Jedná se sice o poměrně vágní časový horizont, je ale pochopitelné, že firma nechce slibovat něco, co by nebylo možné splnit. Jakmile bude Galaxy Fold na světě, prioritně se dostane do rukou zákazníků, kteří si jej předobjednali – jejich objednávka jim zaručuje místo v pomyslné frontě. Ti, kteří změní názor, mohou svou objednávku nicméně zrušit svou objednávku kdykoliv před spuštěním prodeje prostřednictvím webu Samsungu a bude mu vrácena platba v plné výši. Pokud  zákazníci nepodniknou žádný krok a Samsungu se nepodaří Galaxy Fold vydat do konce května, budou stávající objednávky automaticky stornovány a zákazníkům bude vrácena platba v plné výši. O případné ochotě čekat na Galaxy Fold i po 31.květnu mají případní zájemci informovat firmu Samsung e-mailem.

Samsung Galaxy Fold 1

Související články

Dnes nejčtenější

.