Zavřít reklamu

Minulý týden byly zveřejněny výsledky benchmarku Samsungu Galaxy M40. Chystaný nový kousek řady Galaxy M v poslední době získal hned několik nových certifikací, což by mohlo naznačovat, že se jeho oficiální vydání skutečně blíží. Výsledky benchmarku, které se nedávno objevily v Geekbench, vypadají velmi slibně.

Příslušný výpis z databáze Geekbench poukazuje na zařízení s procesorem Snapdragon 675. Ten sice nedosahuje kvalit procesoru Exynos 9610, kterým je poháněn model Galaxy A50, v produktové linii Galaxy M se ale bude dobře vyjímat. Samsung Galaxy M20 a Samsung Galaxy M30 jsou osazeny procesorem Exynost 7904, Snapdragon 675 by tedyv  tomto směru znamenal významný upgrade. Očekává se také, že společnost Samsung svůj Galaxy  M40 vybaví  6GB RAM a 128GB interního úložiště.

Galaxy M40 by zároveň měl být také prvním smartphonem této řady, který vyjde rovnou s operačním systémem Android Pie. Zbytek specifikací ale zatím zůstává tajemstvím. Spekuluje se super rychlém 25 nabíjení nebo třeba baterii s kapacitou 5000 mAh, na konkrétní informace si ale budeme muset počkat. Čekání jsme si dosud mohli zkrátit například pohledem na rendery tohoto modelu, které se na internetu objevily v březnu letošního roku. O něco později se o rozruch postaral web Belsimpel, který v rámci předobjednávky zveřejnil informace o fotoaparátech a dalších parametrech smartphonu. Informace z března se nicméně od údajů, zveřejněných v Geekbench, mírně liší.

galaxy-m40-geekbench
Zdroj: Geekbench

Samsung Galaxy M40 dosáhl v benchmarku skóre 2361 v single-core a 6438 v multi-core.

Galaxy M40 Phone Arena

Související články

Dnes nejčtenější

.