Zavřít reklamu

Společnost Samsung dnes začala ve vybraných zemích prodávat dlouho očekávaný fitness náramek Galaxy Fit e. Co se evropských zemí týče, prodává se Galaxy Fit kromě České republiky například také v Nizozemsku. První kousky by se na pulty obchodů měly dostat již dnes, některé české e-shopy slibují jeho naskladnění do konce týdne. Náramek se objevil také na stránkách společnosti Samsung, zatím ale pouze s možností upozornění e-mailem na dostupnost.

Náramek Galaxy Fit e nabízí například tuzemská Alza za 1049 korun. Galaxy Fit se od Galaxy Fit e liší především větším displejem a větší baterií. Galaxy Fit e disponuje baterií s kapacitou 70mAh a jeho displej má úhlopříčku 0,74 palce, zatímco baterie Galaxy Fit má kapacitu 120mAh a úhlopříčka displeje činí 0,95 palce.

Prodejci mají nicméně jen omezené skladové zásoby a je vcelku možné, že v době vydání tohoto článku již Galaxy Fit e na mnoha místech nebude k sehnání. Zatím není jasné, kdy firma Samsung začne přijímat regulérní objednávky na svůj nejnovější fitness náramek, dlouho by to ale trvat nemělo. Co se standardního Galaxy Fit týče, slibuje Alza dodání počátkem června.

Máte v plánu si fitness náramek od Samsungu pořídit?

screenshot 2019-05-02 v 19.24.28

Související články

Dnes nejčtenější

.