Zavřít reklamu

Společnost Samsung začala v dubnu letošního roku s distribucí druhé aktualizace pro své smartphony Galaxy Note 9. Aktualizace v podobě bezpečnostní záplaty se nedávno dočkali uživatelé v Německu, kromě ní přichází také hrstka užitečných funkcí, jako je  možnost naplánování Night mode u Note 9 nebo možnost přepnutí mezi užším a širším záběrem při pořizování selfie.

Zorné pole u selfie kamery činí ve výchozím nastavení 68°, po aktualizaci je lze rozšířit až na 80°, a to klepnutím na přepínač, který najdete pod tlačítkem spouště. Tuto možnost Samsung představil u svých smartphonů řady Galaxy S10 a v rámci březnové aktualizace ji rozšířil i na modely řady Galaxy S9. Nyní možnost rozšíření zorného pole přichází i na Note 9 a možná se  jí dočká také Galaxy S8 a Galaxy Note 8.

Noční režim pro aplikaci fotoaparátu není součástí poslední aktualizace. Vzhledem k tomu, že společnost Samsung má ve zvyku přinášet funkce fotoaparátů u svých vlajkových lodí i na starší zařízení, je možné, že některé z nich chce exkluzivně ponechat jen pro fotoaparát Samsungu Galaxy S10, respektive pro odpovídající produktovou řadu.

Novou aktualizaci pro Samsung Galaxy Note 9 můžete jako obvykle stáhnout v Nastavení. Aktualizace, která je v současné době dostupná pro uživatele v Německu, nese označení N960FXXU2CSDE, v průběhu května by se aktualizace postupně měli dočkat také uživatelé v ostatních zemích.

samsung_galaxy_note_9_nyc_2

Související články

Dnes nejčtenější

.