Zavřít reklamu

Samsung zítra otevírá svou další kamennou prodejnu. Tentokrát v Plzni, konkrétně v obchodním centru Olympia. Při té příležitosti nabídne i několik slev na své telefony, spotřebiče, televize a řadu dalších zajímavých akcí.

Nový Samsung Brand Store v Plzni otevírá své brány zítra 26. dubna ve 12:00. Jako již tradičně, i tentokrát si společnost při příležitosti slavnostního otevření přichystala několik akčních nabídek. Například prvních 100 zákazníků bude mít možnost si v prodejně pořídit MicroSD kartu s kapacitou 32 GB jen za 99 Kč. Nejrychlejších 70 zájemců si pak bude moct zakoupit Galaxy S9 nebo S9+ se slevou 5 tisíc korun, tedy již od 10 990 Kč.

Kromě výše zmíněného jsou přichystané i další slevy. První tři dny bude platit 20% sleva na 4K QLED televizory – včetně jedné z nejlepších 4K TV současnosti Samsung QLED série Q90 o úhlopříčkách od 55 do 75 palců. Stejná sleva pak bude platit také na vybrané soundbary. Všechny domácí spotřebiče (od praček přes chladničky až po vysavače) budou k dostání se slevou 25 %. Více informací o akční nabídce jsou k dispozici na oficiálním webu Samsungu.

Nový vzhled prodejny

Prodejna je připravena v novém stylu Samsungu. Hlavní dominantou je moderní TV stěna, kde si zákazníci vyzkouší nejnovější QLED televizory značky Samsung, včetně televizorů s rozlišením 8K. Návštěvníci si kromě toho budou moci na místě vyzkoušet všechna mobilní zařízení, nositelnou techniku, ale i pračky a chladničky. V nové prodejně Samsung v OC Olympia Plzeň (v přízemí) bude nově sídlit také servisní Galaxy konzultant pro technické dotazy, diagnostiku či aktualizace mobilních zařízení Samsung .

Samsung Brand Store Plzen
Samsung Brand Store Plzen

Související články

Dnes nejčtenější

.