Zavřít reklamu

[SLEVOVÝ KÓD]: Sháníte spolehlivou nabíječku, kterou zvládnete nabíjet v jednu chvíli hned několik zařízení? Pak pro vás máme super tip v podobě AlzaPower Multi Charge v černé a bílé barvě. Ta je jednak spolehlivá a designově povedená, ale díky slevovému kódu, který naleznete níže, jí může prvních 20 z vás získat se slevou 20 %. A pozor, akce platí jak pro Čechy, tak i pro Slováky – respektive jak na českou, tak i slovenskou Alzu.

Slevový kód pro Česko:

Slevový kód pro Slovensko: 

AlzaPower M5CQ Multi Charge QC 3.0 je univerzální nabíječka, díky které můžete nabíjet hned pět zařízení naráz. Nabíječka disponuje jedním USB Quick Charge portem, jedním USB-C portem a třemi USB-A Smart Charge porty. Potěší i výkon 63W, který zajistí skutečně rychlé nabíjení všech připojených produktů. Samozřejmostí je pak i čtyřnásobná ochrana 4Safe – konkrétně proti zkratu, přetížení, přehřátí a přepětí. Z vlastní zkušenosti mohu navíc říci, že se nabíječka prakticky nezahřívá a při připojení k elektrické síti ani nevydává nepříjemné pištění, jak mají některé jiné nabíječky ve zvyku. Recenzi na tento produkt si můžete přečíst zde. 

Běžná cena nabíječky je v České republice 1199 korun a na Slovensku 46,90 eur. Díky slevovým kódům, které jsme si pro vás připravili, však můžete v obou zemích ušetřit při nákupu parádních 20 % z ceny.

Čeští jablíčkáři musí k získání slevy na české Alze na nabíječku zadat kód PROMO19CHARGECZ do pole pro slevový kód. Slovenští jablíčkáři pak musí pro získání slevy zadat na stejné místo na slovenské Alze kód PROMO19CHARGESK. Kompletní podmínky akce naleznete zde pro Českozde pro Slovensko.

kosik-slevovy-kod
LSA-Head-AP-charge-2

Související články

Dnes nejčtenější

.