Zavřít reklamu

S tvrzenými skly pro Samsung Galaxy S10, S10 Plus, nebo Huawei P30 Pro je to malinko složitější. Podlepují se pouze po stranách a uprostřed vzniká mezi sklem a displejem vzduchová bublina. Telefon pak hůře reaguje na dotyk a co nalijme si čistého vína, ani ta kvalita není bůh ví jak zázračná. Doporučuji tak místo Tvrzeného skla na zmíněné telefony použít spíše ochrannou fólii, nebo nano hi-tech liquid ochrannou vrstvu. 3D ochranná fólie pro Samsung Galaxy S10, S10 Plus, Huawei P30 Pro a další telefony chrání dokonale celý povrch displeje, proti poškrábání a oděrkám.

3D ochranná fólie pro Samsung Galaxy S10, S10 Plus, Huawei P30 Pro a další..

3D ochranná fólie chrání celý povrch displeje i v zaoblených částech displeje. Dosahuje odolnosti 1,5H a je pouze 0,1mm tenká, takže vůbec nenavyšuje hmotnost ani rozměry iPhonu. Jednou z největších výhod je také kompatibilita. 3D ochrannou fólii můžete použít se všemi typy ochranných krytů. 3D Ochranná fólie nese označení hydro. Díky oleophobické vrstvě na povrchu nedochází k usazování mastnot a nečistot. Ochranná fólie je dokonale průhledná, nesnižuje citlivost doteku, ani barvy. Pozorovací úhly tak zůstávají zachovány. Pokud se Vám ochranná fólie nelíbí, můžete zkusit Nano Hi-Tech tekutou ochrannou vrstvu.

Nano Hi-Tech ochranná vrstva. Jaké jsou její výhody a nevýhody?

Nano Hi-Tech ochranná vrstva je speciální materiál, který rozetřete po displeji, či zadní skleněné části telefonu a necháte přibližně 15 minut zaschnout. Po 15ti minutách zbytky vrstvy setřete a můžete začít telefon používat. Tato Nano tekutá ochrana displeje se používá především proti poškrábání a oděrkám. Dosahuje odolnosti 1,5H, stejně jako ochranná fólie. Na rozdíl od ochranné fólie ovšem nano vrstvu na telefonu nevidíte. Na telefonu vydrží přibližně 6-12 měsíců, než se „ošoupe“. Velkou výhodou této tekuté ochrany displeje je oleophobická vrstva, která je víceméně dokonalá oproti ochranným fóliím a tvrzeným sklům.

Získejte slevu na 3D ochrannou fólii či Nano Hi-Tech ochrannou vrstvu!

Oslovila Vás 3D ochranná fólie, nebo Nano Hi-Tech tekutá ochrana displeje? Využijte speciálního slevového kódu: SAMSUNGMAGAZIN, díky kterému získáte 20% slevu na celou objednávku. Pokud jste spíše fanoušky ochranný skel, přečtěte si náš předchozí článek, o celopodlepených Prémiových sklech pro Huawei P30, P30 Lite a další..

3D ochranná fólie pro Samsung Galaxy

Dnes nejčtenější

.