Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bezdrátová sluchátka, powerbanka nebo třeba kvalitní mini kamera – to vše jsou doplňky, které se skvěle hodí nejenom na cesty. Díky dnešní speciální nabídce máte jedinečnou možnost pořídit si všechny tyto kousky za zvýhodněné ceny.

Mini kamera MADY je na každé straně osazena 13MP fotoaparátem, disponuje širokoúhlým objektivem s pozorovacím úhlem 210° a podporuje panoramatický live streaming. Umožňuje také sdílení vašich záběrů a snímků jedním jediným kliknutím prostřednictvím aplikace Mady Mini.

Powerbanka Xiaomi SOLOVE je vybavena datovým kabelem, LED displejem, disponuje funkcí rychlého nabíjení a nabízí kapacitu úctyhodných 10000mAh. Výrobcům se podařilo u této powerbanky dosáhnout příjemně malých rozměrů a váhy pouhých 150 gramů, takže si ji s sebou můžete pohodlně vzít kamkoliv. Tělo powerbanky je vyrobeno z odolného hliníku.

 

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots se stanou skvělým parťákem nejen pro sport, ale také na cesty. Spolehlivě odolají potu i vodě, jsou lehká a v uších skvěle sedí. Sluchátka disponují funkcí inteligentního potlačení šumu a jsou vybavena integrovaným ovládáním hlasitosti a přehrávání.

screenshot 2019-04-23 v 6.38.03

 

Související články

Dnes nejčtenější

.