Zavřít reklamu

Společnost Samsung nedávno vydala nový reklamní spot, v němž propaguje svůj tablet s názvem Galaxy Tab S5e. V reklamě poukazuje Samsung především na to, že se jeho Galaxy Tab 5Se může stát středobodem chytré domácnosti, fungující na principu internetu věcí (IoT).

Tablet v reklamním spotu díky své tenké konstrukci doslova putuje napříč početnou moderní domácností a divák má možnost přesvědčit se o všech jeho užitečných funkcích, počínaje přehráváním hudby nebo přijímáním hovorů, přes přehrávání filmů nebo hraní, a konče možností ovládání prvků chytré domácnosti.

Nový Samsung Galaxy Tab S5e se vyznačuje 10,5palcovým OLED AMOLED displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, je tenký jen 5,5 milimetru a váží pouhých 400 gramů. Tělo tabletu je vyrobené z vysoce odolného, elegantního leštěného kovu  v černém, stříbrném a zlatém barevném provedení. Samsung Galaxy Tab S5e nabízí hlasové ovládání prostřednictvím asistentky Bixby, rodinné sdílení a možnost ovládání Smart Home. Je k dispozici jak ve Wi-Fi, tak i LTE variantě, a jeho cena začíná na 10990 korunách.

Samsung svůj Galaxy Tab S5e představil letos v únoru a vybavil ho mimo jiné například čtveřicí výkonných reproduktorů a baterií s kapacitou 7040 mAh.

Galaxy Tab S5e fb

Související články

Dnes nejčtenější

.