Zavřít reklamu

Není to tak dávno, co Samsung představil novou modelovou řadu svých QLED televizorů po rok 2019. Nyní však oznámil, že právě tyto modely TV nabídnou i zcela novou verzi režimu Ambient, díky kterému bude možné obývají pokoj proměnit v podstatě proměnit v uměleckou galerii.

Režim Ambient:

Nový a vylepšený režim Ambient umožní i při vypnutém televizoru zobrazovat na obrazovce oblíbené fotografie, dekorativní zátiší nebo praktický režim hodin. Samsung ale také navázal spolupráci s několikarenomovanými umělci, jejichž jedinečná umělecká díla budou také zpřístupněna v rámci režimu Ambient. Majitelé letošních modelů QLED televizorů si tak na obrazovkách budou moct zobrazit například díla od Tali Lennox či Scholten & Baijings.

„Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout režim Ambient, který nejenže přidává novou hodnotu, ale umožňuje televizní obrazovku využít i pokud je přístroj vypnutý, a překračuje tak hranice tradičního využití televizoru,“ uvedl Jongsuk Choo, výkonný viceprezident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics. „V průběhu následujících několika let hodláme obsah dostupný v režimu Ambient i nadále rozšiřovat na základě spolupráce s mladými talentovanými umělci, abychom tak našim zákazníkům nabídli další užitečné způsoby, jak si svůj televizor QLED ještě lépe vychutnat.“

Při přípravě nového režimu Ambient a jeho uvedení na trh spolupracoval Samsung s talentovanými umělci, díky nimž získají spotřebitelé příležitost ještě více zútulnit a zkultivovat své domovy. V rámci nového režimu Ambient spojila se společností Samsung svoje síly například Tali Lennoxová, modelka a umělkyně, která se prosadila zejména v módním průmyslu, ale proslavila se také svými abstraktními olejomalbami. Režim Ambient nabídne také díla nizozemské umělecké dvojice Scholten & Baijings, která vytvořila sbírku různých domácích uměleckých předmětů zahrnující například výrobky z porcelánu či textilu v elegantních barvách i vzorech.

Samsung Magic Screen Ambient FB
Samsung Magic Screen Ambient FB

Dnes nejčtenější

.