Zavřít reklamu
Nový Samsung Galaxy A

Alza Premium: Vyzkoušejte na 30 dní zdarma

|
Kategorie:Tiskové zprávy

Tisková zpráva: Jednička mezi českými internetovými obchodníky, Alza.cz, je na svém místě mimo jiné i díky prvotřídnímu zákaznickému servisu, dostupnému všem nakupujícím, navíc ale nabízí i exkluzivní služby v rámci Alza Premium. Ty vám zajistí například dopravu zdarma na vše, exkluzivní slevy, 18měsíční lhůtu na vrácení zboží, prioritní vyřízení reklamací, výdej bez čekání a mnoho dalšího. Navíc má tento program zkušební verzi na 30 dní, která vám umožní řadu z těchto služeb vyzkoušet při vlastních nákupech.

Pro koho je Alza Premium určeno

Alza Premium je určeno pro současné i budoucí zákazníky, kteří využívají, nebo chtějí využívat služeb Alza.cz častěji a výhodněji, zpravidla několikrát do měsíce. Jestli se teď děsíte, že po vás někdo chce, abyste takto často nakupovali elektroniku, můžeme vás uklidnit.

Alza.cz už nějakou dobu prodává i spotřební zboží, tedy hygienické potřeby, kosmetiku, čisticí prostředky a mnoho dalšího. Navíc tyto produkty najdete v e-shopu Alza.cz obvykle výrazně levněji než v kamenných obchodech, což znamená, že cena předplatného se vám může vrátit klidně v jediném nákupu, zejména když nemusíte platit poštovné. A to zatím nevíte o dalších bonusech, které vám tato služba přinese. Představíme je níže.

Doprava zdarma

S Alza Premium nemusíte platit poštovné, dopravu máte zdarma po celé ČR, a to jak domů, tak na pobočky a do AlzaBoxů. Stačí si vzpomenout, kolik peněz vás stojí doprava jednoho balíku, a návratnost máte spočítanou raz dva. A navíc můžete dopravu zdarma uplatnit na jakékoliv zboží v jakékoliv hodnotě, takže si můžete z pohodlí domova snadno pořídit novou televizi, ale i kartáček na zuby.

Exkluzivní Premium Deals a Black Friday o den dříve

Další z výhod Alza Premium jsou v této službě zahrnuté Premium Deals. Těch je celý, pravidelně aktualizovaný seznam, který obsahuje speciální ceny a slevy na vybrané produkty i veškerý sortiment určitých značek. Premium Deals jsou zpravidla časově omezeny, vždy jich ale probíhá několik a můžete na nich ušetřit tisíce.

Navíc při pravidelné akci Black Friday se slevami až 80 % budete mít vždy možnost zakoupit zboží o den dříve než zákazníci bez Alza Premium, získáte tedy jistotu, že z omezeného množství zlevněných kusů se na vás vždy dostane.

Okamžité vyřízení reklamací

Na vyřízení reklamace má každý e-shop ze zákona 30denní lhůtu, a i když to Alza.cz často stihne rychleji, nabízí vám možnost okamžitého vyřízení reklamace. V případě, že se vám zboží porouchá do 90 dnů od zakoupení, s Alza Premium dostanete nový kus okamžitě.

Osobní asistent

Pokud nevíte, jak zboží vybrat, aby co nejlépe naplňovalo vaše očekávání, určitě oceníte radu odborníka. Všichni uživatelé Alza Premium mají k dispozici speciální chatovací okno na stránkách Alza.cz, v němž mohou od odborníka vyžádat radu, které se jim také dostane. Navíc pokud předplatitel Alza Premium zavolá na zákaznickou telefonní linku 225 340 111, bude obsloužen přednostně.

Přednostní výdej zboží a Alza HomeBox zdarma

Členové programu Alza Premium mají také přednostní výdej zboží na pobočkách. Potom, co zaplatíte v PayBoxu, jdete si zboží vyzvednout okamžitě. Nemusíte tedy čekat, až budou odbaveni ostatní zákazníci, například na výdeji v Praze 7 je pro vás rezervována speciální přepážka.

Alza.cz už nějakou dobu také nabízí asi ten nejpohodlnější způsob doručení – Alza HomeBox. To je speciální zabezpečená schránka (členům Alza Premium s ročním předplatným je zapůjčována zdarma), kterou umístíte například před svůj dům a do které si můžete nechat poslat zboží. Nemusíte čekat na kurýra ani se obávat, že byste se s ním minuli. Pro členy Alza Premium je zdarma i doprava tímto způsobem.

18 měsíců na vrácení zboží

V současnosti Alza.cz rozšiřuje sortiment zboží s uplatnitelnou službou „Nic neriskuj“, kterou máte jako členové Alza Premium zdarma. Pokud s jejím využitím nakoupíte zboží, můžete jej po dobu 18 měsíců vrátit, Alza.cz ho od vás odkoupí za cenu sníženou jen o 3 % za každý měsíc používání.

Předplatné časopisů a novin

Nemalou výhodou Alza Premium je i předplatné vybraných novin a časopisů již v ceně. Za zmínku stojí určitě například MF DNES a Lidové noviny, jejichž roční elektronické předplatné stojí více než roční předplatné Alza Premium.

Alza Premium má bezplatnou zkušební verzi na 30 dní, v níž získáte zdarma dopravu, prioritní vyřízení reklamací, osobního asistenta, Black Friday s předstihem a 18 měsíců na vrácení zboží. Ve světle těchto informací neexistuje důvod, proč při příštím nákupu Alza Premium nezkusit.

Další články

Insta360 FB
Tuto akční kameru připojíte do microUSB nebo USB-C portu telefonu a můžete natáčet 360stupňová videa
Xiaomi Mi Mix FB
Bezrámečkové telefony Xiaomi Mi Mix a Mi Mix 2 teď pořídíte už od 8 000 Kč
getPhoto-8
Synology® uvádí DiskStation DS418play
iPhone360_by_addsoul
PanzerGlass nabízí novou generaci tvrzených skel pro Galaxy S8 s Ronaldem
Lenovo HW02 FB
Tipy na Vánoce: Chytrý náramek Lenovo jen za 320 Kč nebo nadupaný smartphone DOOGEE za 1 660 Kč
EU warehouse gearbest
GearBest má nový sklad v Praze. Nemusíte tak za zboží platit daň ani clo + slevy pro naše čtenáře
Xiaomi Mi Mix 2 FB
Král mezi bezrámečkovými telefony Xiaomi Mi Mix 2 je teď ještě levnější
Samsung SSD T5 FB
Slevy na Samsung příslušenství: 128GB microSD karta a ultrarychlý SSD disk Samsung T5
Black Friday Mobil Pohotovost FB
Black Friday v Mobil Pohotovost aneb nevídané slevy na více jak stovku smartphonů
Black Friday Gearbest FB
Black Friday na GearBest: slevy na tisíce produkty nejenom od Samsungu
huawei-honor-9-FB
Našlapaný Huawei Honor 9 se slevou jako tip na vánoční dárek
Jizdni rady IDOS FB
Aplikace Jízdní řády IDOS prošla zásadní aktualizací: nabízí nákup jízdenek i lepší vyhledávání
Tado thermostat FB
Mějte v telefonu teplo svého domova
Samsung IOT FB
Samsung na své konferenci ukázal vizi otevřeného a propojeného internetu věcí
samsung bezdratova nabijecka fb
Chytré telefony roku 2018: Co nás čeká?
tvrzeny sklo powerbanka drevo
Prémiová dřevěná powerbanka či hliníková s vysokou kapacitou + sleva pro naše čtenáře
samsung-budova-FB
Samsung spouští nový program odměn. Za objevené chyby v jeho systémech zaplatí až 4,3 milionu korun
Samsung Chodov FB
Samsung dnes otevírá novou prodejnu v OC Chodov. Prvním zákazníkům nabídne velké slevy