Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Activena první pohled zaujmou svým designem. V jednoduchosti je krása. Čistý a účelný zevnějšek hodinek nechává vyniknout novým funkcím navrženým pro jednoduchou správu rozvoje tělesné a duševní kondice a pohody.

Samsungmagazine.cz_Galaxy watch active_do textu1

Nestresujte se stresem

Galaxy Watch Activejsou navrženy tak, aby vám pomohly vybalancovat pracovní a osobní život a nastavit pohodový životní styl. To pro každého znamená něco jiného, Galaxy Watch Active proto průběžně sledují důležité aspekty vašeho života – sbírají data o fyzické aktivitě, kvalitě spánku a míře stresu a dlouhodobě analyzují celkový zdravotní stav.

Tato data dokáží vyhodnotit i v reálném čase. Ve chvílích, kdy na vás „všechno padá“, vám tak hodinky řeknou stopdřív, než bude pozdě, a pomocí jednoduchých dechových a relaxačních cvičení vám pomohou uvolnit napětí a získat ztracenou koncentraci. Zvládání stresu je díky možnostijeho automatického měření o poznání méně stresující.

Samsungmagazine.cz_Galaxy watch active_do textu2

Pro aktivní život

Užitečnou novinkou Galaxy Watch Active je automatické rozpoznávání fyzické aktivity. Před zahájením sportování tak nemusíte myslet na spuštění monitoringu. Hodinky navíc rozeznají, jestli zrovna běžíte, jedete na kole, veslujete, nebo provádíte dynamický trénink. Manuálně si můžete vybrat sledování dalších více než 39 aktivit, nastavit k nim své cíle a sledovat pokrok.

Galaxy Watch Activeobsahují oblíbené aplikace jako Under Armour, Spotify a Strava. Prostřednictvím virtuálního asistenta Bixby můžete hodinky ovládat hlasem. Na aplikace nebo hudbu je v hodinkách 4 GB prostoru, jsou voděodolné do hloubky až 50 m, mají vojenskou certifikace MIL-STD-810G, GPS a bezdrátové nabíjení.

Samsungmagazine.cz_Galaxy watch active_do textu3

Styl za každé situace

Ač se sportovní duší, stejně dobře se Galaxy Watch Activehodí i k formálnějšímu oděvu. Řemínky budou k dostání v osmi barvách.

Velkou změnou oproti předchozí generaci Galaxy Watch je chybějící otočná luneta. Watch Activejsou díky tomu lehčí a kompaktnější, což při každém dalším tempu ocení například plavci. Ovládání hodinek se odehrává na dotykové AMOLED obrazovce s vysokým rozlišením 360 x 360 bodů o průměru 28 mm a pomocí dvou tlačítek na jejich pravé hraně.

Samsungmagazine.cz_Galaxy watch active_do textu4

Hodinky Galaxy Watch Active je možné spárovat s telefony se systémem Android (minimálně verze 5.0 a 1,5 GB RAM) a iOS (iPhone 5 s iOS 9 a vyšší).

Nové hodinky Galaxy Watch Active si můžete předobjednat již nyní a k tomu dostanete zdarma powerbanku s bezdrátovým nabíjením(v hodnotě 1 290 Kč) s kapacitou 10 000 mAh.

Samsungmagazine.cz_Galaxy watch active_do textu5
Samsungmagazine.cz_Galaxy watch active_1200x800

Související články

Dnes nejčtenější

.