Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nejen na cestách jsou pro každého majitele chytrých zařízení důležité dvě věci – spolehlivé a rychlé nabití a možnost bezpečného uchování a přenosu důležitých dat. Proto vám v rámci dnešní akční nabídky přinášíme zástrčku pro rychlonabíjení a odolnou a spolehlivou microSD kartu.

Zástrčka pro rychlé nabíjení

Zástrčka se třemi USB porty nabízí podporu nabíjení QC 3.0 a je kompatibilní s Android zařízeními. Díky drobným rozměrům a kompaktnímu designu se stane skvělým pomocníkem nejenom doma, ale také na cestách. Je lehká, dokonale přenosná, a její instalace je otázkou několika vteřin. Díky napětí v rozmezí 100 – 240 V je použitelná ve více zemích a je vyrobena z odolného, ekologicky šetrného materiálu. Při nákupu nezapomeňte zvolit EU typ zástrčky.

Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní.

microSD karta Netac P500 64GB

microSD karta Netac P500 s kapacitou 64GB nabízí vysokou rychlost přenosu dat, a je ideální pro přenos fotografií, videí a dalšího obsahu z vašeho mobilního zařízení do počítače při rychlosti 80MB/s. Je odolná vůči vodě, magnetismu, rentgenovým paprskům i extrémním teplotám. microSD karta Netac P500 nabízí kompatibilitu se zařízeními s micro SDXC sloty.

Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní.

Netac 5

Související články

Dnes nejčtenější

.