Zavřít reklamu

Smartphony řady Galaxy S10 se rozhodně nemají zač stydět. Jsou rychlé, výkonné, a mohou se pochlubit skvělým fotoaparátem i obdivuhodnou výdrží baterie. Jsou voděodolné, disponují sluchátkovým jackem i možností bezdrátového nabíjení. Čím konkrétně si srdce uživatelů získá Samsung Galaxy S10?

Kvalita displeje

Úhlopříčky displejů smartphonů řady Galaxy S10 se pohybují od 5,8 do 6,4 palce. Jsou obklopeny štíhlými rámečky, modely S10 a S10 Plus mají zaoblené okraje, zatímco S10E se pyšní plochým displejem. Displeje všech tří modelů se mohou pochlubit skvělým jasem, čitelností i ostrostí, na S10 Plus lze nastavit rozlišení až 3040 x 1440 pixelů.

Možnosti úložiště

Možnosti úložiště jsou u smartphonů řady Galaxy S10 opravdu skvělé. S10E začíná na 128GB, za pomoci microSD karty lze jeho úložiště rozšířit až na 512GB. U S10 Plus je to dokonce 1TB s možností rozšíření na 1,5TB za pomoci microSD karty.

Kvalita fotoaparátu

Zatímco skromnější, nicméně stále kvalitní Galaxy S10E nabízí „pouze“ dva zadní a jeden přední fotoaparát, S10 Plus nabízí nálož v podobě tří zadních a dvou předních fotoaparátů. Fotoaparáty všech modelů si umí s přehledem poradit i se zhoršenými světelnými podmínkami a nabízí skvělé možnosti pro různé druhy focení.

Životnost baterie

Co se životnosti baterie týče, jsou na tom všechny modely řady Galaxy S10 velice dobře. Spolehlivou službu vám v tomto směru odvede i S10E, nejlépe je na tom Galaxy S10 Plus, který by vás neměl zradit ani tehdy, když ho budete využívat na maximum.

Wireless PowerShare

Wireless PowerShare je bezpochyby jedna z nejvíce vychvalovaných funkcí nových smartphonů řady Galaxy S10. Tato funkce v podstatě umožňuje použít smartphone k bezdrátovému nabití jiného zařízení, kompatibilního s protokolem Qi. Za pomoci Samsungu Galaxy S10 můžete bezdrátově dobít třeba i iPhone, ideální je ale spíše pro drobnější kousky, jako je nositelná elektronika. Podmínkou je ale dostatečná zásoba energie v telefonu, kterým se chystáte nabíjet – pod 30 % kapacity baterie máte v tomto směru smůlu.

Která z funkcí smartphonů z řady Galaxy S10 vás nejvíce zaujala?

samsung-galaxy-s10-srovnani-s10e-s10-plus

Dnes nejčtenější

.