Zavřít reklamu

Rozruch, který společnost Samsung způsobila v oblasti technologií vydáním svého skládacího smartphonu Galaxy Fold, ještě zdaleka neutichá. Pozornost veřejnosti upoutala nejenom cena telefonu, která činí 2000 eur. Otázky vyvolala i samotná konstrukce zařízení – lidé si začali klást otázky, zda za tak vysokou cenu skutečně získají odolný telefon, na který bude spoleh. Společnost Samsung veškeré obavy, týkající se o odolnosti Galaxy Fold, vyvrátila svým nejnovějším videem.

Vnitřní displej smartphonu Samsung Galaxy Fold není jen ohebný, ale lze jej úplně přehnout ve velmi velkorysém rozsahu. Firma uvádí, že displej Galaxy Fold bez problémů vydrží až 200 tisíc ohnutí. To odpovídá zhruba stovce ohnutí každý den v průběhu pěti let. Vzhledem k tomu, že doba, po kterou průměrně uživatel vlastní jeden model smartphonu, je mnohem kratší, není se příliš čeho obávat. Výdrž a odolnost ohebného displeje dokazuje i video, které Samsung tento týden zveřejnil.

V krátkém videu můžeme za doprovodu svižné hudby sledovat přístroje, mechanicky a opakovaně ohýbající vzorky Galaxy Fold pořád dokola. Jedná se o jeden z nejlepších a nejúčinnějších způsobů, jak dokázat odolnost a výdrž daného zařízení. Testovacím strojům trvalo týden, než provedly potřebných 200 tisíc ohybů. Konkurenční skládací smartphone od Huawei vydrží jen 100 tisíc ohybů.

Dnes nejčtenější

.