Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds nabízejí špičkovou kvalitu poslechu od společnosti AKG. Jejich ergonomický design a řada praktických funkcí umožňují bezproblémové, a hlavně komfortní celodenní nošení. Díky inovativnímu konstrukčnímu řešení a řadě praktických funkcí totiž ve většině případů není nutné sluchátka z uší vůbec vyjímat.

1

Nejen poslouchat, ale i volat. Klidně celý den

Galaxy Buds s vámi udrží krok po celý den. Streamovat hudbu vydrží přes Bluetooth až šest hodin, volat s nimi zvládnete i pět hodin v kuse. Kompaktní pouzdro je dokáže nabít na dalších sedm hodin a 15 minut rychlého nabíjení prodlouží výdrž Galaxy Buds až o 100 minut. Díky bezdrátovému nabíjení a možnosti sdílet energii s jiným zařízením můžete sluchátkům dodat energii i během jejich používání přímo z nejnovějšího telefonu Samsung Galaxy S10.

2

Spárováno okamžitě, spárováno několikrát

Galaxy Buds se s vaším zařízením spárují automaticky po otevření krabičky. Propojení funguje pomocí Bluetooth, a to dokonce s více zařízeními najednou – s telefonem, tabletem, chytrou televizí nebo hodinkami. Při poslechu tak můžete plynule přejít z jednoho přístroje na druhý.

5

Vhodné i pro dlouhodobé nošení

Konstrukce Galaxy Buds je velmi tenká. Spolehlivě a pohodlně se v uších udrží během celého dne i při nejrůznějších aktivitách – například při běhu. Pomocí režimu okolního zvuku Enhanced Ambient Sound zřetelně uslyšíte, co se děje okolo vás, i když máte sluchátka zrovna v uších. Neztratíte tak sluchový kontakt s okolím, ani když telefonujete nebo posloucháte hudbu.

Galaxy Buds podporují na novějších mobilních zařízeních Galaxy inteligentního asistenta Bixby. Aktivujete jej rychle pomocí hlasových příkazů, aniž byste se vůbec museli dotknout telefonu. Vytáčejte hovory, odesílejte textové zprávy nebo zkontrolujte úroveň nabití vašich sluchátek.

3

5,6 gramu moderních technologií

Špičkové kvalitě platí i o kvalitě záznamu vašeho hlasu. Adaptivní duální mikrofon sestává z jednoho vestavěného mikrofonu a jednoho vnějšího mikrofonu v každém ze sluchátek, díky kterým sluchátka dokáží zachytit váš hlas jasně a zřetelně při telefonování v hlučném i tichém prostředí.

Kromě výkonné baterie, špičkových reproduktorů a mikrofonů a přijímače Bluetooth najdete ve sluchátcích Galaxy Buds řadu praktických senzorů jako akcelerometr, senzor přiblížení, senzor dotyku, nebo detekci vložení či vyjmutí z ucha.

V Česku se Galaxy Buds začnou prodávat 15. dubna, vybrat si můžete ze tří barevných variant – černé, bílé a žluté. Doporučená cena Galaxy Buds je 3 999 Kč.

Samsung Galaxy Buds: 

Zdroj: Samsung

Samsung Galaxy Buds bezdratova sluchatka bila barva

Související články

Dnes nejčtenější

.