Zavřít reklamu

Galaxy Watch Active zamíří do prodeje už tento týden v pátek 29. března. Včetně dneška tak zbývají poslední čtyři dny, kdy je možné si nové chytré hodinky od Samsungu předobjadnat a získat k nim zdarma powerbanku s bezdrátovým nabíjením v hodnotě 1 299 Kč.

Nové Samsung Galaxy Watch Active nabízí 230 mAh baterii, díky které hodinky vydrží v plném provozu až 2 dny. Opětovné dobití baterie probíhá bezdrátovou formou a omezovat se nemusíte pouze na přibalenou nabíječku, ale můžete je nabít také pomocí reverzního nabíjení nového Galaxy S10. Na cestách pak můžete využít powerbanku podporující bezdrátové nabíjení a právě jednu takovou vám Samsung k hodinkám přibalí, pokud si je do 28. 3. předobjednáte.

Konkrétně vám Samsung k hodinkám přibalí powerbanku Wireless Battery Pack, která disponuje kapacitou 10 000 mAh a podporuje rychlé bezdrátové nabíjení. Powerbanka je zároveň vybavena jedním standardním USB-A a také jedním USB-C portem, tudíž ji můžete využít i pro rychlé nabití zařízení skrze kabel.

Sasmung Galaxy Watch Active powerbanka

Samsung Galaxy Watch Active nejsou jen chytré zařízení, které vám usnadní každodenní život, ale zároveň slouží také jako skvělý módní doplněk na večírky, firemní akce či pracovní večeři. S hodinkami se nemusíte omezovat. Můžete s nimi plavat nebo vyrazit do přírody. O mimořádné odolnosti svědčí i to, že bez problémů splňují náročné standardy a specifikace. Vody ani prachu se tak nemusíte ani v nejmenším obávat. Podrobnější informace se dozvíte v našem článku zde.

Sasmung Galaxy Watch Active powerbanka

Dnes nejčtenější

.