Zavřít reklamu

Samsungy Galaxy S10e, S10 a S10+ jsou jedny z nejpovedenějších vlajkových telefonů poslední doby. Není tak divu, že je o ně ze strany zákazníků značný zájem, což dokazuje i fakt, že v prodejích překonaly loňské modely. Pokud i vy po jednom z nich pokukujete, pak právě pro vás nyní Samsung spustil ideální akci.

Jihokorejská společnost totiž rozjela nabídku Vyměňte starý za nový, kdy vám za váš starý smartphone řady Galaxy S nabídne až 12 990 Kč (zvýhodněná výkupní cena Galaxy S9, 64GB, Dual SIM). Pokud si tedy zakoupíte Galaxy S10e, S10 a S10+, pak od vás Samsung vykoupí váš telefon za výhodnou cenu. Vše navíc obstaráte z pohodlí domova a společnost si u vás telefon sama vyzvedne.

Akce probíhá od 22. března do 19. dubna 2019 a lze ji využít u partnerů společnost, mezi které se řadí také Mobil Pohotovost. U té navíc k telefonu získáte určité bonusy a také jej můžete zakoupit na splátky bez navýšení. Pro získání zvýhodněné výkupní ceny za svůj starý Galaxy S si musíte nejprve zakoupit nový S10e, S10 nebo S10+, zaregistrovat jej, vyplnit údaje o stávajícím telefonu a objednat si svoz. Kompletní postup jsme přehledně vypsali níže.

Pro získání bonusu 2 500 Kč je zapotřebí:

  1. Zakoupit Samsung Galaxy S10e / S10 / S10+
  2. Zaregistrovat se na www.novysamsung.cz nejpozději do 19. 4. (je potřeba vložit údaje o sobě a prodávaném přístroji)
  3. Nahrát do registračního profilu IMEI nového S10e / S10 / S10+ a jeho prodejní doklad
  4. Objednat si svoz starého telefonu Galaxy S
  5. Po přijetí starého telefonu a jeho validaci vám bude zvýhodněná kupní cena vyplacena na bankovní účet

Samsung stary za novy Galaxy S10

Samsung stary za novy Galaxy S10

 

Dnes nejčtenější

.