Zavřít reklamu

Spolu s tím, jak se blíží dubnová akce Galaxy Event, se na veřejnost dostávají nové a nové informace, týkající se smartphonů řady Galaxy A. Některé ze smartphonů této řady již spatřily světlo světa, případně je lze předobjednat. Nejméně informací zatím máme zřejmě o Samsungu Galaxy A90.

Zatímco Samsung Galaxy A20, Galaxy A30 a Galaxy A50 mají poměrně velkou baterii s kapacitou 4000 mAh a Samsung Galaxy A70 se dokonce možná dočká baterie s kapacitou 4400 mAh, u Galaxy A90 byla očekávání ještě vyšší. Nové informace ale ukazují, že letošní vlajková loď mezi smartphony řady Galaxy A na tom nakonec bude trochu jinak.

Na serveru Galaxy Club se objevila informace, podle které nese baterie Samsungu Galaxy A90 produktový kód EB-BA905ABN, a její kapacita činí 3610 mAh. Ze zprávy jasně nevyplývá, zda je udávaná kapacita skutečná nebo jmenovitá, tak či tak by se její finální hodnota měla pohybovat mezi 3600mAh a 3700mAh.

Tyto skromnější parametry by mohly mít hned dvě různá vysvětlení. První možností je prostý fakt, že smartphone bude mít s velkou pravděpodobností o něco menší rozměry než Galaxy A50 s 6,4palcovým displejem. Druhým důvodem by mohl být vysouvací fotoaparát, o kterém se v souvislosti se Samsungem Galaxy A90 spekuluje. Takové zařízení je pochopitelně náročnější na prostor a jeho přítomnost v telefonu by s sebou mohla nést daň v podobě menší baterie.

Samsung Galaxy A90 patří mezi smartphony, jejichž odhalení se očekává na Galaxy Event 10. dubna letošního roku. Spolu s ním by mohla společnost představit dosud nevydané modely, jako je A70, A20e nebo A40.

 

Samsung Galaxy A90 3

Související články

Dnes nejčtenější

.