Zavřít reklamu

Včera se na internetu objevily rendery očekávaného smartphonu Samsung Galaxy A40, dalšího přírůstku do produktové linie série Galaxy A. Zatímco ještě včera to vypadalo, že co se parametrů smartphonů týče, budeme si muset počkat na oficiální oznámení výrobce, dnes jeden holandský online prodejce odhalil vše podstatné, když spustil předobjednávky tohoto modelu.

Web Belsimpel dnes ukončil spekulace, týkající specifikací Samsungu Galaxy A40. Nyní už s jistotou víme, že telefon bude vybaven 5,9palcovým FHD+ AMOLED displejem s rozlišením 2280×1080 pixelů, a osazen bude procesorem Exynos 7885 s ARM Mali G71 GPU. Telefon bude disponovat 4GB RAM a 64GB úložiště, samozřejmostí je slot na microSD kartu.

Samsung Galaxy A40 bude vybaven předním 25MP fotoaparátem a zadním duálním širokoúhlým 16MP + 5MP fotoaparátem. Na zadní straně přístroje je umístěn senzor se čtečkou otisku prstů. Rozměry telefonu činí 144,3 x 69,1 x 7,9 mm. Na telefon byl podobně jako u Galaxy A50 a Galaxy A30 použit materiál 3D Glasstic, nový model se bude prodávat v černé, korálové a bílé barvě, doporučená cena je 249 Eur.

Přestože předobjednávky jsou – alespoň u Belsimpel – spuštěné, oficiální datum, kdy bude Samsung Galaxy A40 uveden do prodeje, zatím neznáme. Společnost Samsung chystá na 10. dubna event, v jehož rámci budou všechny novinky oficiálně představeny světu.

Samsung Galaxy A40 Colors fb

Související články

Dnes nejčtenější

.