Zavřít reklamu

Společnost Samsung již vydala trojici nových modelů řady Galaxy A. V rukávu toho ale má ještě více. Jedním z dalších smartphonů značky Samsung, na které se můžeme v dohledné době těšit, by mohl být Samsung Galaxy A40. Jeho vydání by nemuselo být příliš daleko a na webu se objevily první rendery tohoto modelu.

V galerii tohoto článku se můžete přesvědčit, že se rendery Samsungu Galaxy A40 výrazně podobají smartphonům série Galaxy A30. Všimnout si můžeme například výřezu ve tvaru kapky, který Samsung označuje jako Inifinity-U. Některé parametry, jako třeba spodní část přístroje, se zdají být menší, než například u Samsungu Galaxy A50.

Podle dostupných zpráv bude Galaxy A40 s velkou pravděpodobností disponovat displejem s úhlopříčkou 5,7 palce. Dá se předpokládat, že bude osazen procesorem Exynos 7885 se 4GB RAM. Zajímavým bodem renderů je fotoaparát pravděpodobného Galaxy A4. Zatímco v některých zprávách se hovořilo o fotoaparátu se třemi objektivy, smartphone na renderech má „jen“ duální zadní fotoaparát. Na zadní straně displeje si pak můžeme všimnout čtečky otisků prstů.

Stejně jako na ostatních smartphonech těchto sérií poběží i na Samsungu Galaxy A40 operační systém Android 9 Pie. O přísun energie se s největší pravděpodobností postará baterie s kapacitou 4000 mAh. V Evropě by se mezi prvními mohlo nového smartphonu dočkat Německo, Francie, Holandsko, Polsko či Velká Británie, cena by se měla pohybovat okolo 250 Eur.

Společnost dnes v tiskovém prohlášení potvrdila konání Galaxy Event 10. dubna. Jaké smartphony v jeho rámci odhalí ale zůstává tajemstvím.

Samsung Galaxy A40 Render fb

Související články

Dnes nejčtenější

.