Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Zima už je (snad) pryč a to pro mnohé z nás znamená jediné – prosluněným procházkám do přírody v lehčím jarním oblečení již nestojí nic v cestě. Ostatně, už ani nesmí. Léto totiž není zrovna dvakrát daleko a pokud se chceme dostat do ideální letní formy, ke které nás mohou právě jarní procházky nasměrovat, je nejvyšší čas začít. Co ale naše jarní hýbání pojmout trochu více “smart”? 

Nositelná elektronika je na vzestupu a lví podíl na tom mají chytré hodinky a fitness náramky. Druhý jmenovaný produkt se těší solidní oblibě zejména díky velkému množství funkcí v nenápadném těle. Když k tomu navíc přičteme příznivou cenu, za kterou jsou fitness náramky zpravidla prodávány, dostaneme produkt, který zkrátka na ruce žádného sportovce či milovníka technologií nesmí chybět. 

Na trhu je celá řada různých typů fitness náramku, které se od sebe liší jak zpracováním, tak nabízenými funkcemi či právě cenou. Vybírat můžete z náramků, které disponují jen malým displejem ukazujícím základní údaje a notifikace, ale také z náramků, jejichž displeje jsou velké, barevné a v mnohém bez problému nahradí klasické smartwatch. Valná většina fitness náramků se však může shodně pochlubit snímačem tepové frekvence, počítadlem kalorií, krokoměrem a po propojení se smartphonem i schopností své uživatele upozornit například na příchozí zprávy či hovory. 

Pokud se vám do fitness náramku nechce investovat příliš mnoho peněz, zaujmout by vás mohl třeba Xiaomi Mi Band 2. Tento celosvětově obrovsky oblíbený náramek totiž stojí jen 599 korun, avšak nabízí obrovské množství funkcí a samozřejmě i plnou kompatibilitu s iOS. Potěší i velmi dlouhá výdrž jeho baterie, která se pohybuje kolem třiceti dní. Pokud nehledíte na cenu, poměrně pěkným kouskem je i Gear Fit2 Pro od Samsungu, který se může pochlubit třeba i GPS, kompasem a akcelerometrem. Do třetice můžeme zmínit Garmin vivofit3 Style Colllection Gabrielle, který zaujme především svým zajímavým designem takřka nepřipomínajícím fitness náramek. 

Pokud jste tedy nad pořízením fitness náramku doposud přemýšleli, nyní je ta nejlepší chvíle vstát a konečně jej pořídit. Třeba to totiž bude právě on, kdo vás namotivuje k pohybu a čerstvém jarním vzduchu. 

Xiaomi Mi Band 3 FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější