Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Společnost PanzerGlass, dánský výrobce prémiových ochranných skel pro chytrá zařízení, již zařadil do své nabídky kompletní portfolio ochranného příslušenství pro aktuální novinky řady Samsung Galaxy S10.

Budoucí majitelé čerstvě představených Samsungů řady Galaxy S10 budou moci již od začátku prodeje této zajímavé a dlouho očekávané novinky použít pro své telefony nekompromisní ochranu od firmy PanzerGlass.

Sklo PanzerGlass pro nové modely Galaxy S10 a S10+ má speciální zahnuté okraje, aby přesně sedělo na displej telefonu. Zahnutí je dosaženo ohýbáním při vysoké teplotě během procesu temperování, a sklo díky němu lépe ochrání citlivé části telefonu na krajích displeje. Samozřejmostí je stoprocentní zachování citlivosti na dotyk. Sklo o tloušťce 0,4mm je navíc potaženo silnou antibakteriální oleofobní vrstvou, která ho lépe chrání před mastnými otisky prstů. Ochrana proti škrábancům, nárazům a jiným nepříjemnostem je tak dokonale zabezpečena.

Kromě klasických ochranných skel pro displej telefonů nabízí i unikátní pouzdro PanzerGlass ClearCase pro modely Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e, ve kterém se prolínají perfektní ochranné vlastnosti skla PanzerGlass a měkkých ochranných TPU okrajů, které telefon chrání v případě pádu.

Pouzdro má na zadní straně zesílené sklo PanzerGlass o tloušťce 0,7mm, tedy o 43 % silnější než u ochranných skel pro displeje, díky čemuž je mnohonásobně odolnější. Doplněné je TPU okraji se speciální ochranou proti žloutnutí. Pouzdro je vyrobeno s maximálním ohledem na zachování původního designu telefonu a současně jeho nekompromisní ochranu. V současnosti se jedná o nejdecentnější pouzdro na trhu, které nedělá kompromisy v oblasti odolnosti.

Všechna ochranná skla PanzerGlass i pouzdra ClearCase jsou aktuálně již v prodeji tak, aby byla k dispozici ve chvíli zahájení prodeje modelové řady telefonů Samsung Galaxy S10.

PanzerGlass Galaxy S10 FB

Dnes nejčtenější

.