Zavřít reklamu

Společnosti Samsung a Spotify spolupracují již delší dobu. Nyní ale oba giganti oznámili další expanzi jejich partnerství. Již brzy začne Samsung distribuovat nové modely svých smartphonů s předinstalovanou aplikací Spotify. Podle vyjádření Samsungu se bude jednat doslova o miliony zařízení, součástí partnerství bude i nabídka bezplatného Premium členství a další zajímavé výhody.

Po neúspěchu s hudební službou Milk oznámila loni společnost Samsung, že se dává dohromady se Spotify, jehož služby budou Samsungu k dispozici pro pozdější účely. Součástí dohody je pečlivá integrace Spotify nejenom do smartphonů, ale také do televizorů značky Samsung, a v budoucnu možná i do případného domácího reproduktoru Bixby Home.

Zpráva, že Samsung začne distribuovat své smartphony s předinstalovanou streamovací službou Spotify, je novinkou poměrně velkého významu. Jako první přijde v tomto směru na řadu série Galaxy S10, nejnovější Galaxy Fold a některé modely z řady Galaxy A. Uživatelé obvykle nevítají předinstalované aplikace s příliš velkým nadšením, u Spotify půjde ale o pochopitelnou výjimku.

Firmy Samsung a Spotify dále přišly s nabídkou šestiměsíčního bezplatného Premium členství pro novopečené majitele konkrétních zařízení. V tuto chvíli se jedná o modely Galaxy S10 a nabídku lze uplatnit v aplikaci. Lepší integrace se Spotify se dočká Bixby, ale také tablety, chytré hodinky a další produkty.

Samsung Spotify FB

Související články

Dnes nejčtenější

.