Zavřít reklamu

Existenci dalších tří modelů smartphonů řady A prozradila sama společnost Samsung. Na britské verzi jejího webu se totiž objevily jednotlivé stránky, určené smartphonům Samsung Galaxy A20e, Samsung Galaxy A40 a Samsung Galaxy A90.

Existenci webových stránek jako první zaznamenali redaktoři nizozemského serveru GalaxyClub. V době psaní tohoto článku byly stránky ještě v provozu, nenachází se však na nich ani jeden ze jmenovaných produktů. Části webu jsou podle všeho připravené na to, aby se na nich ihned po oficiálním uvedení produktů objevil patřičný obsah.

Smartphone s označením Galaxy A20e by mohl představovat menší verzi již oznámeného Galaxy A20. O modelech Galaxy A40 i Galaxy A90 jsme již slyšeli, žádné přímé důkazy o tom, že se chystá jejich vydání, ale dosud neexistovaly. Série A smartphonů Samsung Galaxy čím dál rychleji utěšeně narůstá. „Áčkové“ modely mají plnit úlohu dostupnějších alternativ high-endových Galaxy S10. Co se řady Galaxy A týče, objevily se již informace, související s modelem Samsung Galaxy A60, někteří šťastlivci si již mohli osahat modely A30 a A50, proslýchá se také, že bychom se mohli dočkat modelu A10. Jedinými modely, které jsou zatím zcela obestřené tajemstvím, tak zůstávají A70 a A80.

Není to poprvé, co se Samsungu povedlo nechtěně prozradit existenci nových modelů jeho smartphonů. Na indickém webu Samsungu se krátce před vydáním Galaxy A50 také objevila příslušná stránka podpory. Přestože Samsung nepředstavil první dva modely řady A s takovou slávou, jako Galaxy S10, jedná se o výkonné telefony, které mají uživatelům co nabídnout.

Samsung-logo-FB

Dnes nejčtenější

.