Zavřít reklamu

Následující měsíce toho slibují hodně. Mezi prémiové přístroje střední třídy, kterých bychom se v dohledné době měli dočkat, patří nejenom Samsung Galaxy A90, ale jak naznačuje nejnovější únik, mohli bychom se brzy radovat i z modelu Galaxy A60. Jakým fotoaparátem a displejem by novinka, následující po nedávno oznámeném Galaxy A50, mohla disponovat?

Nejnovější únik prozrazuje, že Samsung Galaxy A60 by se mohl pyšnit rozměrnějším 6,7palcovým FHD+ Super AMOLED Infinity-U displejem – Samsung u nových přístrojů série A zavedl nenápadný drobný výřez ve tvaru kapky, ten bychom tedy mohli očekávat i u „šedesátky“. Stejně jako A50 by i A60 měla disponovat čtečkou otisků prstů v displeji.

galaxy-a60-specs
Zdroj: Sammobile

S velkou pravděpodobností bude vybaven zadním fotoaparátem se třemi objektivy, primárním 32MP senzorem s 5MP Depth objektivem a 8MP objektivem s funkcí širokoúhlého snímání. Fotoaparáty s Depth i širokoúhlým objektivem disponuje i Galaxy A50, její primární senzor má ale 25MP. U Galaxy A60 dále připadá v úvahu i přední 32MP fotoaparát. Mezi další vylepšení u A60 by měla patřit baterie s kapacitou 4500 mAh (baterie u Galaxy A50 má kapacitu 4000 mAh), 6/8GB RAM a 128GB úložiště. Co se procesoru týče, bude uvnitř Galaxy A60 nejspíš tepat Qualcomm Snapdragon 675. Podobně jako ostatní smartphony série A by i A60 měl být opatřen 3D Glasstic finišem.

Kdy ale Samsung Galaxy A60 oficiálně vyjde je zatím ve hvězdách, stejně jako to, v jaké cenové relaci se bude pohybovat.

Samsung-logo-FB

Dnes nejčtenější

.