Zavřít reklamu

Samsung nedávno oznámil příchod modelů Galaxy A10, A30 a A50 do několika různých zemí. Poslední dva jmenované modely také představil na MWC ve španělské Barceloně. Blíží se ale vydání dalších modelů série A – v příští vlně lze s velkou pravděpodobností očekávat příchod Samsungu Galaxy A40.

Na německém webu společnosti Samsung se objevila stránka podpory pro Galaxy A40, která napovídá, že příchod tohoto modelu do Evropy se skutečně blíží. Svět dosud o tomto modelu neměl k dispozici příliš mnoho informací – s trochou nadsázky by se dalo říci, že s jistotou jsme věděli jen to, že A40 přijde. Jisté je, že A40 bude osazen procesorem Exynos 7885, bude disponovat 4GB RAM a poběží na něm Android 9. Spekuluje se i o AMOLED displeji nebo grafické nadstavbě One UI. Reálné detaily ohledně specifických funkcí, velikosti displeje nebo fotoaparátu zatím neznáme.

Samsung Galaxy A90:

V produktové linii bude A40 bude o něco „osekanější“, než A50, proto můžeme očekávat nižší cenu než u A50. Na pulty evropských obchodů by se Samsung Galaxy A40 mohl dostat již v průběhu jara, spolu s ním možná přijdou i další modely z této série. Na první trhy míří i Galaxy A20 a A70, stejně jako A90.

Samsung Galaxy A40 Concept YouTube fb
Zdroj: YouTube

Dnes nejčtenější

.