Zavřít reklamu

Technologie nám umožňuje přístup k věcem, které by jinak byly příliš nákladné a přináší nám je tak blízko, jako je jedno kliknutí. Spaceport Odyssey je online vzdělávací aplikace, která zprostředkovává přístup k neuvěřitelnému množství informací o vesmíru a jeho výzkumu. Skupiny odborníků pak prostřednictvím skupin Viber Communities zvou další vesmírné nadšence k exkluzivním diskusím o vesmírných misích budoucnosti.

Aplikaci Spaceport Odyssey vytvořil tým vzdělávacího programu Space Challenges s podporou nadace Amerika pro Bulharsko. Jde o letenku do vesmíru umístěnou přímo ve vašem mobilu, která vám zábavnou formou zprostředkuje veškeré informace o vesmíru od odborníků z předních univerzit, vesmírných organizací a společností.

Milovníci vesmíru se mohou ponořit do interaktivního prostředí, kde naleznou stovky hodin videí, které nabízí dvě možnosti vzdělávání: Mise, které uživatele postupně provází příběhy šesti unikátních postav a Mind Map s přístupem k vybraných vesmírným tématům.

Spaceport Odyssey

Zvládnutí jednotlivých misí umožňuje uživatelům rozšiřovat jejich vesmírné kolonie a získávat medaile. Mohou také soutěžit s ostatními uživateli a zapojit se do diskusí v exkluzivních komunitách Viber Communities, které jsou rozdělené podle jednotlivých misí. Viber Communities umožňují hlubší konverzace o vesmíru, biologii, výzkumu, robotice, aplikacích a vesmírném inženýrství. Vesmírní nadšenci se zde také mohou setkat a komunikovat s předními odborníky v jednotlivých oblastech.

Spolupráce vzdělávacího programu Space Challenges a jedné z předních komunikačních platforem na světě – Viber, přináší vesmír blíže k jeho obdivovatelům. V případě, že vás vesmír zajímá a chcete se do něj podívat, stáhněte si na Viber unikátní soubor samolepky Spaceport Odyssey, který vám zprostředkuje také přístup do chat bota Space Challenges. Ten zábavnou formou a zdarma představuje, co vás čeká v aplikaci Spaceport Odyssey.

Space Challenges je vzdělávací program, který nabízí přístup do oblasti vesmírného výzkumu, technologií a inovací. Tým Space Challenges, společně s nadací Amerika pro Bulharsko vytvořili největší online platformu pro vesmírné vzdělávání v Evropě, umožňující jednoduchý přístup k tomu, co dnes víme o vesmíru.

Spaceport Odyssey fb

Související články

Dnes nejčtenější

.